Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Бухгалтерські проблемки smiling smiley

Відправлено користувачем ohhhh_jenny 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Які дії повинен здійснити (або які не здійснив) бухгалтер для ухвалення рішення.
1. Підприємство вирішило реалізувати споруду, залишкова вартість якої становить €100 000. Ринкова вартість цієї споруди коливається в межах від €150 000 до 200 000.
2. Запаси відображені в обліку підприємства за балансовою вартістю в €5 000, але підприємство вважає, що поточна чиста реалізаційна вартість запасів приблизно дорівнює €4 500.
3. Покупець не зробив оплату протягом трьох місяців за умовами договору, і тепер він пропонує відкласти оплату ще на термін 6 місяців.
Я так зрозуміла, що в першому випадку необхідно здійснити переоцінку споруди, а в другому дооцінку. А ось у третьому випадку не знаю, ящко покупець не здійснює оплату згідно з договором, то це вже справа суду. Чи як зробити правильніше?
будь ласка, допоможіть
1. в першому випадку треба наймати пофесійного оцінщика і згідно його оцінки перед продажем робити дооцінку споруди.
2. а які саме запаси?
3. думаю, що тільки судитися, якщо срок оплати минув по договору і ви не хочете чекати оплати.


2. ті, що на 20 рахунку обліковуються
Посписуйте, все, що не годиться для використання.
списати всі запаси????
Запаси відображені в обліку підприємства за балансовою вартістю в €5 000, але підприємство вважає, що поточна чиста реалізаційна вартість запасів приблизно дорівнює €4 500.
Тоді треба переоцінку робити.
дякую за допомогу!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998