Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

МНМА чи ОЗ

Відправлено користувачем tan4ikk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
МНМА чи ОЗ
Наша фірма хоче придбати секції забору. Одна секція 6690,00 (без ПДВ - 5575,00). Планується закупити 25 секцій.
Куди краще їх віднести: на ОЗ чи МНМА? ОЗ - це актив, вартість якого перевищує 6000,00 (це з ПДВ чи ні?confused smiley) Плаваю в цьому питанні. Підскажіть, буду вдячна.
Re: МНМА чи ОЗ
Забор - це буде один об"єкт?
Якщо так, то це буде ОЗ.
Якщо декілька - то буде декілька ОЗ вартістю за кількістю секцій.
6000 - це без ПДВ

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: МНМА чи ОЗ
6000 без ПДВ - активи в балансі ж без нього drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: МНМА чи ОЗ
і ці 6000 - тільки для податкового обліку spinning smiley sticking its tongue out

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: МНМА чи ОЗ
6000 это без НДС,
я бы учитывала одним объектом ОФ- 5575*25= 139375, и почти наверняка будут затраты по монтажу, даже если собственными силами, приплюсуете к стоимости объекта, 3 группа
Re: МНМА чи ОЗ
Дякую.
А можу я їх оприбуткувати, як окремі секції, не виділяючи в один об"єкт - забор?
Re: МНМА чи ОЗ
Quote
tan4ikk
Дякую.
А можу я їх оприбуткувати, як окремі секції, не виділяючи в один об"єкт - забор?

Я б так не робила, тому що окрема секція не виконує самостійної функції як ОЗ.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: МНМА чи ОЗ
оприбутковувати як в накладній. Коли забор буде стояти - списати на встановлення ОЗ.
Re: МНМА чи ОЗ
Тож я і хочу їх віднести на МНМА, так як окремі секції не виконують самостійної функції як ОЗ. Чи без списування на встановлення ОЗ не обійтись?
Re: МНМА чи ОЗ
Quote
tan4ikk
Тож я і хочу їх віднести на МНМА, так як окремі секції не виконують самостійної функції як ОЗ. Чи без списування на встановлення ОЗ не обійтись?
МНМА теж мають бути самостійними об"єктами. Не можна окрему запчастину обліковувати як об"єкт ОЗ чи МНМА smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: МНМА чи ОЗ
Quote
Монна Нонна
Quote
tan4ikk
Тож я і хочу їх віднести на МНМА, так як окремі секції не виконують самостійної функції як ОЗ. Чи без списування на встановлення ОЗ не обійтись?
МНМА теж мають бути самостійними об"єктами. Не можна окрему запчастину обліковувати як об"єкт ОЗ чи МНМА smiling smiley
А вже готова секція не підпадає під "самостійний об"єкт"? Вона вже скомплектована, чи це все одно розглядається як "запчастина" забору? Я вже заплуталасьangry smiley
Re: МНМА чи ОЗ
Quote
tan4ikk
Quote
Монна Нонна
Quote
tan4ikk
Тож я і хочу їх віднести на МНМА, так як окремі секції не виконують самостійної функції як ОЗ. Чи без списування на встановлення ОЗ не обійтись?
МНМА теж мають бути самостійними об"єктами. Не можна окрему запчастину обліковувати як об"єкт ОЗ чи МНМА smiling smiley
А вже готова секція не підпадає під "самостійний об"єкт"? Вона вже скомплектована, чи це все одно розглядається як "запчастина" забору? Я вже заплуталасьangry smiley

Це запчастина. Вона ж не може стояти сама по собі та щось огорожувати, як забор.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: МНМА чи ОЗ
Quote
Монна Нонна
Quote
tan4ikk
Quote
Монна Нонна
Quote
tan4ikk
Тож я і хочу їх віднести на МНМА, так як окремі секції не виконують самостійної функції як ОЗ. Чи без списування на встановлення ОЗ не обійтись?
МНМА теж мають бути самостійними об"єктами. Не можна окрему запчастину обліковувати як об"єкт ОЗ чи МНМА smiling smiley
А вже готова секція не підпадає під "самостійний об"єкт"? Вона вже скомплектована, чи це все одно розглядається як "запчастина" забору? Я вже заплуталасьangry smiley

Це запчастина. Вона ж не може стояти сама по собі та щось огорожувати, як забор.

Ну пАчіму - стоять то вона ішо как можить, но чи буде
тоді це відповідать визначенню: [zakon3.rada.gov.ua]
...
Визначення
6. Терміни, використовувані в цьому Стандарті, мають такі значення:
...
Основні засоби - це матеріальні об'єкти, що їх:
а) утримують для використання у виробництві або постачанні товарів чи наданні послуг для надання в оренду або для адміністративних цілей;
...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: МНМА чи ОЗ
А для какой цели этот забор? Это не "временное(нетитульное) сооружение"?
У нас, например, есть секции ограждений, я их приходую каждую отдельно на 113сч. Используются в СМР.
Re: МНМА чи ОЗ
Це будуть огороджуватися клітки з равликами, щоб їм не задувалоgrinning smiley. Це не буде постійно. Тому і не хочу виділяти як ОЗ. Але все-таки вагаюсь...
Re: МНМА чи ОЗ
Думаю, на МНМА можно вполне ..на субрахунку 112 "Малоцінні необоротні матеріальні активи" відображається вартість предметів, строк корисного використання яких більше одного року, зокрема вартість сценічнопостановочних предметів, спеціальні інструменти і спеціальні пристосування..... - за нормами Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій.
Re: МНМА чи ОЗ
Добрый день! Подскажите по МНМА. Купили моб. телефон+адаптер+стекло защитное+ чехол+ сим карта (0,10грн.). Как правильно оприходовать?
1. Моб. телефон - телефон+адаптер+стекло защитное+ чехол сч. 112
сим карта
2. Или по частям?
Re: МНМА чи ОЗ
... и оприходовать мелочь на 209 и списать на 92?
Re: МНМА чи ОЗ
Re: МНМА чи ОЗ
Я бы всё по отдельности оприходовала на 112.
Логика такая: если полетит адаптер (или стекло....или чехол потеряется), то будете ж новый покупать! Новый купите - вот тогда старый спишете. Если оприходовать ВСЁ комплектом, то по частям не спишешь.
Моё мнение.
Re: МНМА чи ОЗ
А где тут значущесть?
Re: МНМА чи ОЗ
Quote
Котег :-)
А где тут значущесть?
А попробуйте-ка без мобильного хоть 1 день продержаться !>grinning smiley<
Ну и без адаптора к нему....не говоря уже о симке....grinning smiley
Вот Вам и значущесть.
Re: МНМА чи ОЗ
А смысл выделять, искать цену адаптора, чтоб его отдельно считать, если его цена отдельно не выделена? Его цена влияет на принятие решени?
Re: МНМА чи ОЗ
Quote
Котег :-)
А смысл выделять, искать цену адаптора, чтоб его отдельно считать, если его цена отдельно не выделена? Его цена влияет на принятие решени?
Лично я поняла Автора так, что всё покупалось отдельно и поштучно .
Речи о том, что всё покупалось комплектом, не было.
Если всё покупалось комплектом, тогда действительно нет смысла дробить/выделять/искать цену/отдельно считать.smiling smiley
Re: МНМА чи ОЗ
Полностью согласна с nikon ! Я бы тоже приходовала все по отдельности.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417