Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Розбіжності по моб.зв"язку

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В нас така ситуація: 7 років працюємо з Київстаром, виявили, що в нас згідно звірці робіжності в залишку, сума розбіжності не велика до 200 грн., але все таки треба її якость закрити в бух.обліку. З 2012р. крім банку були якість поповнення на 10 грн, 0,87 грн. і т.д. Як вирішити ситуацію? І як це правильно провести? Написати листа в Київстар з проханням дати розшифровки по поповненнях за ці місяці? Можливо це були якісь бонуси чи просто працівники поповнювали? І тоді від цього відштовхуватись???
Може в когось була така ситуація.
Дякую за відповідь!
вы реально думаете что они вам дадут расшифровки за 7 лет grinning smiley
и что вы в них увидите???что кто то пополнил . Эти копейки я бы списала в доход и забыла
Спасибо!!! Я какие проводки при этом будут?


проведите задним числом больше 3 лет назад, и будет вам счастье)
А як його оприбуткувати? Якими проводками? Дт 631 Кт 719???
І ще підкажіть, будь ласочка, в 2011р. помилково була проведена видаткова накладна за журнал, якого ми не отримували на суму 69 грн., ще заборгованість вже 7 років висить, як її правильно списати?
Буду дуже вдячна за відповідь!
Це відноситься до безнадійної кредиторської заборгованості і проводки будуть Дт 631 Кт 717?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037099999999998