Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Фактурная и таможенная стоимость в гтд

Відправлено користувачем Гость 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Есть инвойс на сумму 50000,00 дол
Есть гтд, в строках 12 идут ценытовара как по инвойсу в долларах, но в строке 42, если умножить на курс, уже стоит другая цена.
Брокер мне дал суммы по позициям, которым прошло завышение на таможне, но я эти суммы нигде не вижу в гтд, в долларах.
Плюс есть наименование, например, 2 штуки и их цена, где я могу увидеть завышение по позициям.
Плюс мы оплатили транспорт, он должен сидеть в стоимости этого товара в гтд уже? (сумма до границы без НДС)
Я приходую по инвойсу, но ндс при продаже должна быть не меньше таможенной в итоге. где я это должна учитывать в экселе?
п. 188.1 ст. 188 НКУ или я уже ничего не доначисляю, если продаю ниже таможенной стоимости
190.1. Базою оподаткування для товарів, що ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не нижче митної вартості цих товарів, визначеної відповідно до розділу III Митного кодексу України, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті і включаються до ціни товарів.

или доначисляю, а то уже старое(


ПДВ ви вже сплатили авансом на митницю. Зараз просто його зараховуєте , і далі показуєте у деці, за той місяць коли ВМД була. Транспорт , як і послуги брокера, входять у собівартість привезеного товару. Я їх оприбутковую Накладною на додаткові витрати.
Митниця обраховує митну вартість для нарахування ПДВ та суми мита. Туди вже включається транспорт. Але вона вас цікавить лише тоді, коли вносите в 1С документ ВМД по імпорту.
Quote
Moraine
ПДВ ви вже сплатили авансом на митницю. Зараз просто його зараховуєте , і далі показуєте у деці, за той місяць коли ВМД була. Транспорт , як і послуги брокера, входять у собівартість привезеного товару. Я їх оприбутковую Накладною на додаткові витрати.
Митниця обраховує митну вартість для нарахування ПДВ та суми мита. Туди вже включається транспорт. Але вона вас цікавить лише тоді, коли вносите в 1С документ ВМД по імпорту.

Все таки и делаю, но не пойму в гтд по импорту внутри по позициям, если делать на основании приходной накладной, стояц цены инвойса и потом на них распределяется ндс, но у меня некоторые позиции больше стоят по таможенной стоимости, мне надо там внутри менять стоимость инвойса на таможенную стоимость? И тогда напротив этой позиции будет стоять ндс как в гтд.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029400000000002