Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Тема для роздумів

Відправлено користувачем Віталіка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні бухгалтери, потрібна сила колективного розуму, будь-ласка. Особливо експедиторів, бо розмова йтиме саме про них.
У мене такого в досвіді не було, і я поки не можу цей пазл в голові скласти.

Є підприємство-експедитор, працюють вже 2 роки. Бухгалтер якийсь був, але зараз немає, потрібно закрити рік і поздавати звітність.
Беру первинні документи.

Від підприємства - нормальний адекватний пакет документів: договір-заявка на перевезення вантажу, рахунок, акт виконаних робіт. Податкова накладна під акт вчасно зареєстрована в ДФС. Оплата за послуги експедитора надходила на розрахунковий рахунок.

Питаю - хто перевозив вантаж? Вантажі всі (!!!!) на протязі року перевозили випадкові приватники, без усіляких документів. Схема така була - підприємство по безготівці закуповувало пальне для цих приватників, а готівкою платили вже безпосередньо за послуги.

Сиджу, голову рукою підперла. Тобто, послуги надавалися, а де саме підприємство їх купувало - документів ніяких немає і не буде. Лишень прибуткові накладні на дизельне паливо та податкові накладні вхідні, зареєстровані в ДФС.

Як з найменшими втратами можна віднести це куплене пальне на витрати? Що можна такого придумати, щоб податкова не взула? Можливо, є якісь ходи у зв"язку з цим паливом, про які я ще не знаю? Можливо, придумати якогось такого Петю, який, на протязі 2017р. возив вантаж за паливо, і за деяку суму, яку виплатити йому у 2018, заплативши з тої суми ПДФО та військовий збір, ЄСВ...Але, здається мені, паливо теж можна в такому випадку розцінити як додаткове джерело доходу, і з тих сум потрібно теж платити податки....


Буду щиро вдячна за любі ідеї, за власний досвід, за підказки. Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023699999999999