Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НДС 7% на все изделия мед.назначения с 01.01.18

Відправлено користувачем alexsa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Закон було прийнято Верховною Радою України ще 07 грудня 2017 року, однак Закон зазнав редакційного уточнення 21 грудня, після чого лише 27 грудня Закон було подано на підпис Президентові України, а сьогодні, 30 грудня 2017 року, повернуто з підписом, про що свідчать дані про стан проходження документу на офіційному веб-порталі Верховної Ради України за посиланням, а також публікація на офіційному веб-порталі Комітету з питань податкової та митної політики Верховної ради України.
Відповідно до тексту Закону він має набути чинності 01 січня 2018 року, а враховуючи, що відповідно до п.3 ст. 2 Митного кодексу України у випадку, якщо день набрання чинності законом України або іншим нормативно-правовим актом з питань державної митної справи визначено конкретною датою, цей закон або акт вважається чинним з 0 годин зазначеної дати, тобто під «бій курантів» ставка ПДВ щодо медичних виробів з 20% стає 7%.

Кто в курсе? и что делать теперь если купили с НДС 20%, сейчас будеть 7%? просто переоценить???
А номер закона предлагаете нам поискать самостоятельно?
Я нахожусь сейчас вдалеке от нормального интернета, и не имею возможности рыскать наугад и искать методом научного тыка какой-то закон, который "вышел" 7 декабря....
Имею сильные сомнения в том, что "публікація на офіційному веб-порталі Комітету з питань податкової та митної політики Верховної ради України" способствует вступлению "этого закона" в силу.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році: 6776-д від 14.11.2017
30.12.2017 Повернуто з підписом від Президента. Теперь ждём опубликования.
[news.dtkt.ua]


все продаем под 7 с 1 января (факт с 4го), таможня сегодня утром пока не хочет растамаживать под 7, ждем,
И о какой переоценке может идти речь, если НДС непрямой налог?- да, НК будет по старым остаткам 20, а НО при новой продаже 7, не вижу ничего удивительного, проходили- и как начали продавать сразу под 7 с нулевым НК, и как периодически какой то товар исчезал с Перечня
добрый день. А если я сейчас буду возвращать товар, который купила с НДС 20%, то с какой ставкой будет возврат?
Quote
Larisa1974
добрый день. А если я сейчас буду возвращать товар, который купила с НДС 20%, то с какой ставкой будет возврат?

Слава Богу у меня аптека без НДС!!!

Но мне кажется, что Вам не надо ничего возвращать, товар с НДС зашел в прошлом году, и закон в прошлом году был 20%, законный налоговый кредит.
Не Вы же самолично себе ставку НДС уменьшили? нет! держава! им виднее >grinning smiley<

В этом уже продаете с обязательством в 7 %.

Например, грубо : поступило в 2017 на 1200=1000+200(ндс-кредит)
продаете в 2018 за 2000 = 1869,16+ 130,84 (ндс-обязательство)

Как все-таки у нас похабно все делается, закон уже вступил в силу, но нет никаких разъяснений, инструкций, они об этом даже не подумали.

Сочувствую.
да с возвратом это гениальная идея директора, а бухгалтеру головная боль
Уточню. Все изделия медназначения без исключения ?
И импортные и украинского производства ? А что с
И под 7% ???
А что со списком КМУ ? Отменили ?
А я надеялась, что без "подарков" обойдемся (
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051100000000004