Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

POS-терминал=кассовый аппарат?

Відправлено користувачем Natka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги,не бросайте тапками,про эквайринг все прочитала,мало что поняла...если в магазине стоит терминал,то РРО обязателен? к сожалению,по роду деятельности подпадаем под применение РРО при наличных расчетах,но до этого все платежи проходили по безналу...я тут уже и в лички писала, но вдруг кто-то что-то знает ЕЩЕ?
как єто у вас магазин, а все платежи проходили по безналу? касса банка чтоли в магазине?
нет,магазин не наш,арендуем площадь.


а какое отношение вы имеете к их РРО, если магазин не ваш
нема різниці, власна площа здійснення діяльності чи орендована
лише треба звертати увагу на форму оподаткування. ФОП чи ТОВ? єдиний податок чи податок на прибуток
на скільки мені відомо, лише ФОП 2 та 3 група звільнені від касового (але всі доходи пишуться в книгу !!!), якщо товари не власного виробництва, якщо дохід за рік менше 1 млн грн
ТОВ мусять мати касовий при будь-якій діяності (товари чи послуги), при будь-яких об'ємах
А если продажа товаров собственного производства?
Quote
lelka2
А если продажа товаров собственного производства?

при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів

=== єто только для юриков

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Спасибо. А то я подумала, что что-то пропустила в этой жизни.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035000000000007