Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

неправильная дата в налоговой накладной

Відправлено користувачем detektiv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Обнаружили что во входящей НН дата выписки не по оплате, а по отгрузке за декабрь. Обратились к поставщику с просьбой исправить т.е. выписать РК и мы его зарегистрируем и они новую НН, но сроки прошли, поставщик думает...Какие мои действия - в деку за декабрь я не включаю эту неправильную НН, а если они зарегистрируют новую НН в январе, тогда я включу ее в деку за январь. Как быть с РК, если я не отражала НК, то и снимать РК НК мне не надо, т.е. не отражаю его в деке за январь? спасибо за совет.
Вірну пн задекларуєте в періоді реєстрації. Не вірну пн і рк не декларуйте.


Дякую, теж хочу так зробити. Залишилось почути від постачальника відповідь, бо вони бачте зібралися думати і консультуватися, бо їм штраф буде, а чого виписали по відвантаженню самі не розуміють, мабуть завжди так роблять.
Они себе пускай думают, а вот Вы не имеете права на НК по ошибочной НН. Советуют Вам правильно. Я б тоже так сделала.
податкова за 12.12 зареєстрована 02.01 в якій місяць включати кредит?
А я зараз зможу зареєструвати пн за 2015 рік,адже термін реєстрації 365 днів???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274