Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Обов'язкова реєстрація платником ПДВ

Відправлено користувачем pleroma 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, Підприємство на загальній системі та ще не платник ПДВ. Оборот 900000 грн. Маю виставити акт на послуги на 110000 грн. Скажіть, будь-ласка, чи правильно я розумію: Якщо 22.01.18 я підписую акт виконаних послуг, але мені за ці послуги ще не оплатили, то чи повинна я подавати заяву на обов'язкову реєстрацію платником ПДВ. І ще одне питання - що робити, якщо я отримую аванс (на купівлю матеріалів) як не платник ПДВ, а кінцевий розрахунок по акту виконаних робіт буде проходити , коли я вже буду платником ПДВ. Що і за що прийдеться платити? Дякую
За які саме місяці оборот 900 тис грн? Якщо січень - грудень 2017, то перевищення 1 млн в січні може і не статися.
Якщо 900 тис набрали з лютого по грудень 2017 - то так, після виставлення акту слід реєструватися.
Аванс буде без ПДВ, "закриваюча" операція - теж без ПДВ

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 20/01/2018 19:56 користувачем Монна Нонна.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027499999999997