Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Загальна сума перевищення податкових зобов'язань

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
По витягу в рядку 6 зазначається сума 500,00,з квітня 2016року,в жовтні вона збільшилась на 100,00.В чому помилка розбиратися не має час,та й сума така...Виходить,що я в деклараціях показвала більш,ніж реєструвала,так?Питання-чи можна нічого не коригувати і не змінювати,а залишити цю суму?
А якщо у серпні виписано р/к до серпневої пн на зменшення зобов'язань на неплатника,але зареєстровано 20.09.В якій місяць мав бути включений р/к? В мене у серпні,але на цю су суму збільшився р.6 по витягу


в сентябре


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
так зрозуміло.А як мені зараз виправити? Робити УР за серпень,знімаюси цю суму і за вересеь,включивши цю суму?І лише тоді зменшиться рядок 6 витягу?
делайте уточненку за август, увеличиваете обязательства
потом уточненку за сентябрь -уменьшаете
по идее, не должен измениться, но не уверена с этими нововведениями
может кто недавно сдавал


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026300000000001