Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Загальна система ФОП і Дека по доходам

Відправлено користувачем 2013svetap 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу поради . В мене по деці ФОП (загальна система) виходить сума чистого доходу меньша ,чим мін.зарплата за рік (3200*12).Не знаю, які зменшити витрати(не показати в деці) без особливих наслідків для себе. Чому хочу показати не меньше 38400,минулий рік показала меньше мінімальної.Мала наслідки ,спочатку дзвонили просили переробити Деку ,-я не переробила потім прийшли з позаплановую і морального напрягу мала більше.Хоча я пенсіонер і те,що заробляю ще пару тисяч до пенсії іх не цікавило або мінімальна, або закривайся .Дякую
Беспредел, чистый рэкет.
Если хотите увеличить чистый доход, нужно было в книге какие-то затраты не показывать, чтоб книга декларации соответствовала. Хотя, можно просто в декларации "ошибиться", за ошибки в пользу государства не наказывают.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030399999999997