Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

як виправити помилку.Допоможіть

Відправлено користувачем aiskomailru 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У вересні 2017 року було нараховано працівнику 3092,26 (аванс +відпускні).А в звіті по єсв за вересень помилково показано 3500,00(відпустка не показана).Податки були сплачені відповідно до 3092,26.В 1 ДФ теж попали вірні суми щодо нарахування.Як виправити звіт по єсв.і відобразити в ньому відпускні.Дякую.
так тему называть нельзя

по сути - читайте здесь
[club.dtkt.ua]


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
В текущем отчете в таблице 6 ставите тип нарахування 3 и ставите лишнюю сумму, она будет "красным", т.е. снимите её


Не дождалась я ответов.Была в пенсионом.Посоветовали ничего не изменять.Странно.Много всплывает нюансов.
Здрасьте!!! Не менять .... У вас ошибка которую необходимо исправлять
Ух ты. А давайте я себе максимальную зарплату в отчете ставить буду "ошибочно" и ничего не исправлять. И по фигу что я там на самом деле получила, за то пенсия большая будет. >grinning smiley<
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000281