Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ключі на бухгалтера

Відправлено користувачем 17Ang 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ключі на бухгалтера
Доброго дня! Є ТОВ на якому я єдиний бухгалтер, ключі на себе не робила. Всі звіти і накладні підписуються ключами директора. 1 Опп подавали. Так було і з минулим бухгалтером і позаминулим. Оформляюсь на інше підприємство. Ломаю голову: чи оформлювати на себе ключі? Там раніше був лише директор. Чи подавати 1ОПП?. Поділіться , будь ласка , досвідом
А зачем 1ОПП если вы без права подписи???
Quote
17Ang
Доброго дня! Є ТОВ на якому я єдиний бухгалтер, ключі на себе не робила. Всі звіти і накладні підписуються ключами директора. 1 Опп подавали. Так було і з минулим бухгалтером і позаминулим. Оформляюсь на інше підприємство. Ломаю голову: чи оформлювати на себе ключі? Там раніше був лише директор. Чи подавати 1ОПП?. Поділіться , будь ласка , досвідом

Як на мене, менше підписуєш, краще спиш. smiling smiley А якщо нема права підпису, то і 1-ОПП не треба на себе здавати


Дякую, зі сном дійсно проблеми буваютьeye rolling smiley. А як юридично правильно оформити право підпису щоб на директорі було?
Все записати в посадовій інструкції бухгалтера і директора.
Смущає ще те, що крім головного бухгалтера, треба ще прийняти бухгалтера. Виходить 2 бухгалтера, а підписує усе директор?
а это только Вас смущает или директора тоже ?
Только меня, директору не до этого
Я колись працювала на фірмі, де нас було 10 бухгалтерів і без головного. Формально він був, але юридично ні. Здається, вони там і до тепер так роблять. Все підписує директор.
Да, в теории это неправильно, но практика пошла иначе
ага, просто бухи бывают дальновиднее и прагматичнее дириков.
Доброго дня! Підскажіть , будь ласка, 1-ОПП всі сторінки заповнювати, якщо приймається бухгалтер (вперше)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309