Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Списання простроченої дебіторської заборгованості з АР Крим

Відправлено користувачем fenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, доброго дня !
Ламаю голову:

22.12. 2014 року ТОВ "А" відвантажило на користь ПрАТ "Б" обладнання на загальну суму 42 020,00 долларів США зі ставкою ПДВ - 0%. Покупець ПрАТ "Б" знаходиться у АР Крим ,з нами не розплатилося. І не розплатиться. Договір директор загубив.
Пройшло вже 3 роки і я маю тепер цю дебіторську заборгованість списати. Резерв сумнівних боргів не створювався. Продавець ТОВ "А" - високодохідник, відображає податкові різниці.

Щодо списання в бухгалтерському обліку ручною проводкою з урахуванням курсу $ на день списання я більш-менш розібралася.....

Я дуже прошу і підказати свої думки щодо Декларації з податку на прибуток:
Відсутнй резерв, тому сума списання збільшуватиме фінансовий результат до оподаткування шляхом відображення її в додатку РІ в рядку 2.1.3.
Але поряд є рядок 2.2.3 "Сума списання Деб.заб.,яка відповідає ознакам безнадійної згідно п.14.1.11 ПКУ.". Суму списання можна віднести до безнадійної згідно п.14.1.11 ПКУ як : а) заборгованість за зобов’язаннями, щодо яких минув строк позовної давності.

А тепер питання: чи можу я в рядку 2.2.3 відобразити сумму списання? в такому випадку різниці будуть 0?

Завчасно дякую .
Если действовать буквально по НКУ, то просроченная задолженность списывается и разницы на + и на - по пунктам, которые вы указали. Но есть ворох писем от налоговиков, в которых они настаивают на прохождении всех кругов судебного Ада вплоть до возврата исполнительного листа с надписью об отсутствии имущества у должника. И никак иначе. Вобщем, только через суд придётся отбивать право на на уменьшающую разницу.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
Kuzya
Если действовать буквально по НКУ, то просроченная задолженность списывается и разницы на + и на - по пунктам, которые вы указали. Но есть ворох писем от налоговиков, в которых они настаивают на прохождении всех кругов судебного Ада вплоть до возврата исполнительного листа с надписью об отсутствии имущества у должника. И никак иначе. Вобщем, только через суд придётся отбивать право на на уменьшающую разницу.

Нажаль, це більше юридичний аспект, до кого ж позиватися, якщо вони "не в зоні доступа"?


Виходить, що ні в кого таких ситуацій не було, раз ніхто більше не написав нічого?
учитывая, что по всей видимости директор забил на данный вопрос (договор потерял, взыскивать деньги не стал), то Вы то зачем беспокоитесь?
снимите с расходов в РИ и спите спокойно
и Крым никуда не делся, кому надо было, все вопросы позакрывали законными и не очень способами, ну, или забили сознательно


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Да, Вы правы - забили все, а у меня голова болит((
Т.е. Вы говорите о том,чтобы в РИ увеличить финансовый результат на сумму списания сверх резерва и уплатить налог на прибыль из этой суммы, я правильно поняла?
Quote
Р.В.
учитывая, что по всей видимости директор забил на данный вопрос (договор потерял, взыскивать деньги не стал), то Вы то зачем беспокоитесь?
снимите с расходов в РИ и спите спокойно
и Крым никуда не делся, кому надо было, все вопросы позакрывали законными и не очень способами, ну, или забили сознательно

Да, Вы правы - забили все, а у меня голова болит((
Т.е. Вы говорите о том,чтобы в РИ увеличить финансовый результат на сумму списания сверх резерва и уплатить налог на прибыль из этой суммы, я правильно поняла?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999999