Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ст. 19. в Деке на прибыль

Відправлено користувачем knopka777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, подскажите, в какую строку переносится отрицательное значение ст. 19 "Начисленый налог за год" у квартальщика в деку за первый квартал 2018 года?
eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Шустрик
eye popping smiley
угу, теж великі очі
Не все еще годовую деку сдали, а Вы уже о 1 квартале беспокоитесь.
Годовой убыток где-то в додатке РI. А стр.19 никуда не переносится, она должна быть переплатой на лицевом счете.
Чудово, якщо Ви знаете те, що не знаю я, якби знала, питання не було. Тож по суті: в в 4-му кварталі вилізли велики збитки, тому рядок 19 від"ємний, в мене це вперше. Підкажіть, що з цим робити?
Думаю, коллег удивило не Ваше незнание, а то, что Вы уже настолько заранее беспокоитесь о деке за 1 квартал.
Я тому і заплуталася, бо річна дека прибуткова, в додаток РІ нічого переносити. Я за 2017 теж ще не здала, питаю, бо може в якихсь додатках зараз цю суму треба показати...І трішки лячно звітувати з мінусом. Тож це просто пройде в інтегрованій картці, як переплата?
Quote
Blick
Думаю, коллег удивило не Ваше незнание, а то, что Вы уже настолько заранее беспокоитесь о деке за 1 квартал.
10000%
я вже було подумала, огггооо час летить
Quote
knopka777
Я тому і заплуталася, бо річна дека прибуткова, в додаток РІ нічого переносити. Я за 2017 теж ще не здала, питаю, бо може в якихсь додатках зараз цю суму треба показати...І трішки лячно звітувати з мінусом. Тож це просто пройде в інтегрованій картці, як переплата?
У Вас же стр.17 не минусовая, просто 4 квартал убыточным оказался, поэтому в стр.19 минус, не переживайте. Самое большее, что фискалы могут сделать, это позонить и безосновательно поугрожать.
Эта сумма будет переплатой и за счет нее Вы сможете за 1 квартал заплатить меньше, чем покажете в деке.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057399999999996