Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Списание ГСМ на авто которого нет в таблице НАКАЗа 10.02.1998 № 43

Відправлено користувачем Тамила 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите , пожалуйста ,
если я не нахожу свой автомобиль ( Mersedes-Bens Vito 116 CDI ) в нормах списания ГСМ ( НАКАЗ
10.02.1998 № 43) , я должна сама разработать эти нормы : собрать комиссию , протестировать авто по городу ,/за городом/ в затораз / с кондиционером и т.д. , составить акт, утвердить норму и по этой норме списывать ?
Или может быть у кого-то есть норма на списание именно этого авто ?
Нормы списания нужно заказывать у ДП "Державтотрансндпроектінститут", по крайней мере было так несколько лет назад. До получения их заключения вводите временные нормы. Я делала вот такой отчет:

ЗВІТ щодо встановлення базових лінійних норм витрат палива
місто Київ 07 травня 2015 року

Керуючись наказом № від року комісія у складі голови комісії директора ______________., членів комісії в______________________

1. 03.04.2015 року зняла показники спідометру - 486 км пробігу
2. 03.04.2015 року автомобіль було заправлено на 50 л дизпалива
3. 07.05.2015 при порожньому (майже порожньому) баку зафіксовано показник спідометру – 1108 км. Пробіг за період тесту 622 км.
4. Висновок комісії: на 647 км було використано 50 л пального, отже, на витрати пального 100 км складають 8,04 л.
5. Керуючись вищенаведеним, комісією вводить тимчасова базова лінійна норма списання палива – 8л на 100 км для Вантажного автомобіля Volkswagen T5GP Kasten KR.



Голова комісії

Члени комісії
Спасибо большое за ответ , так и сделаю , единственное мне кажется , что сейчас уже не обязательно заказывать у ДП "Державтотрансндпроектінститут "


вы можете утвердить просто приказом по предприятию
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000295