Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Продаж машини єдинником

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи враховується дохід ФОП на 3-й групі(3%) від продажу вантажного автомобіля та причіпа до нього?
перший продаж. Як оподатковується цей дохід. Напишіть хто точно в курсі
ПКУ
292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;
Як оподатковується цей дохід?


Quote
ninamah
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи враховується дохід ФОП на 3-й групі(3%) від продажу вантажного автомобіля та причіпа до нього?
перший продаж. Як оподатковується цей дохід. Напишіть хто точно в курсі

Не увидела, что у вас 3%. Могут начислить налоговое обязательство по НДС на реализацию.
так, пдв це само собою...мене цікавить пдфо і вз?
Автомобиль оформлен на ФИЗЛИЦО Иваненко.
И продавать автомобиль будет тоже ФИЗЛИЦО Иваненко.
А не ФОП Иваненко.
Чувствуете разницу ?
Ну там повыше коллега alina_pushkar чуууууудесный пункт ПКУ процитировала !!!
цей пункт я бачила... а оподаткування пдфо і вз немає?
Видели этот пункт?
А почему тогда пишете \\\ пдв це само собою..\\\ ???eye popping smiley
Договор на продажу авто оформляется на физическое лицо. Соответственно налогообложение, применимое к доходам физических лиц. А уплата налога зависит от того, кому продаете юридическому лицу или физическому.

ПКУ
167.2. Ставка податку становить 5 відсотків бази оподаткування у випадках, прямо визначених цим розділом

173.1. Дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу.
173.3. У разі якщо стороною договору купівлі-продажу об'єкта рухомого майна є юридична особа чи фізична особа - підприємець, така особа вважається податковим агентом платника податку та зобов'язана виконати всі визначені цим розділом функції податкового агента. При цьому податковий агент утримує податок за ставками, визначеними відповідно до пунктів 173.1 або 173.2 цієї статті з урахуванням інформації про черговість продажу рухомого майна, зазначеної платником податку у договорі купівлі-продажу чи в окремій заяві.
Quote
nikon
Видели этот пункт?
А почему тогда пишете \\\ пдв це само собою..\\\ ???eye popping smiley

Недавно на семинаре слышала комментарий, что налоговики утверждают,что если ФЛП плательщик НДС, то должен отображать налоговое обязательство при реализации транспортных средств. Хотя налоговый кредит при такой покупке он не получает, так как оформить его может только на физическое лицо.
Как по мне позиция бредовая. Думаю, что лучше здесь запрашивать налоговую консультацию.
Quote
alina_pushkar
Договор на продажу авто оформляется на физическое лицо. Соответственно налогообложение, применимое к доходам физических лиц. А уплата налога зависит от того, кому продаете юридическому лицу или физическому.

ПКУ
167.2. Ставка податку становить 5 відсотків бази оподаткування у випадках, прямо визначених цим розділом

173.1. Дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу.
173.3. У разі якщо стороною договору купівлі-продажу об'єкта рухомого майна є юридична особа чи фізична особа - підприємець, така особа вважається податковим агентом платника податку та зобов'язана виконати всі визначені цим розділом функції податкового агента. При цьому податковий агент утримує податок за ставками, визначеними відповідно до пунктів 173.1 або 173.2 цієї статті з урахуванням інформації про черговість продажу рухомого майна, зазначеної платником податку у договорі купівлі-продажу чи в окремій заяві.
Совершенно верно !
Quote
alina_pushkar

Видели этот пункт?
А почему тогда пишете \\\ пдв це само собою..\\\ ???eye popping smiley

Недавно на семинаре слышала комментарий, что налоговики утверждают,что если ФЛП плательщик НДС, то должен отображать налоговое обязательство при реализации транспортных средств. Хотя налоговый кредит при такой покупке он не получает, так как оформить его может только на физическое лицо.
Как по мне позиция бредовая. Думаю, что лучше здесь запрашивать налоговую консультацию.
Продаёт физлицо.
А физлицо - неплатник ПДВ.
Думаю, что при продаже авто не нужно вообще использовать р/счёт ФОПа, пусть деньги заходят на картковый счёт физлица.
Чтобы вообще не приплетать ФОПа к этому событию.
ФОП купував машину, і використав вже ПК по ній...тепер продає, і те що виникають ПЗ це однозначно....питання про ПДФО і ВЗ??? тому що знайшла таке: При продажу власного майна ФОП-єдинник буде сплачувати ПДФО та ВЗ у порядку, встановленому для звичайної фізособи (в договорі вона виступає не як підприємець). Виручка від продажу не включається до складу доходу платника ЄП.
Quote
nikon


Видели этот пункт?
А почему тогда пишете \\\ пдв це само собою..\\\ ???eye popping smiley

Недавно на семинаре слышала комментарий, что налоговики утверждают,что если ФЛП плательщик НДС, то должен отображать налоговое обязательство при реализации транспортных средств. Хотя налоговый кредит при такой покупке он не получает, так как оформить его может только на физическое лицо.
Как по мне позиция бредовая. Думаю, что лучше здесь запрашивать налоговую консультацию.
Продаёт физлицо.
А физлицо - неплатник ПДВ.
Думаю, что при продаже авто не нужно вообще использовать р/счёт ФОПа, пусть деньги заходят на картковый счёт физлица.
Чтобы вообще не приплетать ФОПа к этому событию.

Nikon, мені здається недоречно писати коментарі, якщо самі в цьому не впевнені..... питання до тих, хто це вже робив і знає точно
Що ніхто не в курсі, як правильно?
Quote
ninamah



Видели этот пункт?
А почему тогда пишете \\\ пдв це само собою..\\\ ???eye popping smiley

Недавно на семинаре слышала комментарий, что налоговики утверждают,что если ФЛП плательщик НДС, то должен отображать налоговое обязательство при реализации транспортных средств. Хотя налоговый кредит при такой покупке он не получает, так как оформить его может только на физическое лицо.
Как по мне позиция бредовая. Думаю, что лучше здесь запрашивать налоговую консультацию.
Продаёт физлицо.
А физлицо - неплатник ПДВ.
Думаю, что при продаже авто не нужно вообще использовать р/счёт ФОПа, пусть деньги заходят на картковый счёт физлица.
Чтобы вообще не приплетать ФОПа к этому событию.

Nikon, мені здається недоречно писати коментарі, якщо самі в цьому не впевнені..... питання до тих, хто це вже робив і знає точно
Вы действительно только видели "цей пункт" ПКУ.
Мені здається сарказм тут не вітається....але на жаль люди чомусь стають дуже злі
Ви напевно не до кінця зрозуміли суть питання....тоді навіщо відповідати просто так
Quote
ninamah
Ви напевно не до кінця зрозуміли суть питання....тоді навіщо відповідати просто так

Да уж... думаю довгєнько ви чекатимете відповідь yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Ви напевно не до кінця зрозуміли суть питання....тоді навіщо відповідати просто так

Да уж... думаю довгєнько ви чекатимете відповідь yawning smiley
+1
Re: Продаж машини єдинником
Quote
ninamah
Ви напевно не до кінця зрозуміли суть питання....тоді навіщо відповідати просто так

Колеги все правильно до кінця зрозуміли та надали Вам правильні відповіді.

Цей ФОП не мав права на податковий кредит за цим авто, тож йому потрібно було нарахувати ПЗ у місяці отримання ПК.
Це "як правильно".
А практика в кожного своя.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Про 5% ПДФО, і 1,5% вз я ні від кого так і не почула, це по перше, а по друге ПЗ ми теж маємо сплатити, якщо не хочемо проблем з податковою...і чому це не мав права на пк при купівлі авто?
Quote
Шустрик

Ви напевно не до кінця зрозуміли суть питання....тоді навіщо відповідати просто так

Да уж... думаю довгєнько ви чекатимете відповідь yawning smiley
а це тому що тут не зовсім добросовісні бухгалтера....і чесно з кожним разом все більше виникає відраза від дт кр саме через невічливість((((
Quote
ninamah


Ви напевно не до кінця зрозуміли суть питання....тоді навіщо відповідати просто так

Да уж... думаю довгєнько ви чекатимете відповідь yawning smiley а це тому що тут не зовсім добросовісні бухгалтера....і чесно з кожним разом все більше виникає відраза від дт кр саме через невічливість((((


Ню-ню - хто всравсь - невістка smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Продаж машини єдинником
Quote
ninamah
Про 5% ПДФО, і 1,5% вз я ні від кого так і не почула, це по перше, а по друге ПЗ ми теж маємо сплатити, якщо не хочемо проблем з податковою...і чому це не мав права на пк при купівлі авто?

про 5% вам написали - дивіться пост від 06 березень, 2018 17:41
Що Ви хочете почути про ВЗ? Якщо є ПДФО, є і ВЗ.

ПЗ ви не маєте сплатити, а МАЛИ нарахувати у місяці отримання податкової накладної, або не включати її в кредит

ФОП не може бути власником авто, авто оформлюється тільки на фізособу, тому й немає права на ПК

Неввічливість, як і невігластво - це дійсно неприємно

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна

Про 5% ПДФО, і 1,5% вз я ні від кого так і не почула, це по перше, а по друге ПЗ ми теж маємо сплатити, якщо не хочемо проблем з податковою...і чому це не мав права на пк при купівлі авто?

про 5% вам написали - дивіться пост від 06 березень, 2018 17:41
Що Ви хочете почути про ВЗ? Якщо є ПДФО, є і ВЗ.

ПЗ ви не маєте сплатити, а МАЛИ нарахувати у місяці отримання податкової накладної, або не включати її в кредит

ФОП не може бути власником авто, авто оформлюється тільки на фізособу, тому й немає права на ПК

Неввічливість, як і невігластво - це дійсно неприємно

Дякую, трішки виправили ситуацію)))на відміну від ШУСТРИКА....
купівля була ще в 2016 році, і тоді підприємця вела не я, ну це таке......і що тепер, якщо протягом цих років ми використовували цей податковий кредит?як тепер виправити?
і на основі чого, ми мали тоді нарахувати ПЗ?
Quote
Шустрик



Ви напевно не до кінця зрозуміли суть питання....тоді навіщо відповідати просто так

Да уж... думаю довгєнько ви чекатимете відповідь yawning smiley а це тому що тут не зовсім добросовісні бухгалтера....і чесно з кожним разом все більше виникає відраза від дт кр саме через невічливість((((


Ню-ню - хто всравсь - невістка smoking smiley

і на що тільки дивляться модератори
Quote
ninamah



Видели этот пункт?
А почему тогда пишете \\\ пдв це само собою..\\\ ???eye popping smiley

Недавно на семинаре слышала комментарий, что налоговики утверждают,что если ФЛП плательщик НДС, то должен отображать налоговое обязательство при реализации транспортных средств. Хотя налоговый кредит при такой покупке он не получает, так как оформить его может только на физическое лицо.
Как по мне позиция бредовая. Думаю, что лучше здесь запрашивать налоговую консультацию.
Продаёт физлицо.
А физлицо - неплатник ПДВ.
Думаю, что при продаже авто не нужно вообще использовать р/счёт ФОПа, пусть деньги заходят на картковый счёт физлица.
Чтобы вообще не приплетать ФОПа к этому событию.

Nikon, мені здається недоречно писати коментарі, якщо самі в цьому не впевнені..... питання до тих, хто це вже робив і знає точно

Аха... Шустрік оказуєцця винувата в ВАШІЙ неввічливості
до намагаючихся вам допомогти... tongue sticking out smiley .../// але на жаль люди
чомусь стають дуже злі/// - це теж мої слова eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417