Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнювати чи ні Декларацію ФОП Єдин.подат 3група

Відправлено користувачем nat78001423 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір всім! Поділіться досвідом. ФОП 3 група, єдиний податок -5% в Декларації за 9 місяців та за рік 2017 занижена сума податку ... Що робити:
Варіант 1. Подати уточнюючі за 9 місяців, за рік. Нарахувати доплату, штраф, та пеню і сплатити. І чекати перевірку?????
Варіант 2. Доплатити всю суму включно з штрафом пенею . Уточнюючі не подавати. І чекати 3 роки може ніхто не перевірить за цей час.
Які в кого думки, з цього приводу????
А в річній шо не врахували цю суму?!?!?!
Якшо ні - то треба подавать уточнюючі за
9 місяці і рік. Якшо в річній враховано - то
сидіть тихенько і чекайте 3 роки, може пронєсьот drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
надо уточняться.. Очень часто налоговики сами находят нестыковки по 1ДФ юриков, если Вы работаете с юрлицами, выплывет. Да я не думаю, что уточненка=проверка


Дуже дякую за пораду. Порадьте якщо подавати уточнюючу за 9 місяців і за рік, то в уточнюючій за рік в рядку 13 "нараховано за попередній звітний період ..." ставити вже уточнену цифру взяту з уточненої декларації за 9 місяців, чи з звітної за 9 місяців, а то я шось запуталася... Правильніше з уточнюючої, які думки у вас будуть. ?????
подайте сначала за 9 мес, дождитесь принятия, а потом годовую- с учетом уточнения
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031299999999999