Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Расчет корректировки к НН - возврат предоплаты

Відправлено користувачем ahineya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги, помогите выпутаться.
Кажется я допустила ошибку, как теперь исправить??
Нам зашла предоплата за товар 1шт - 20000грн.
Затем договор поставки разорвали, и предоплату мы решили возвращать частями.
Вернули 7000 грн.
Я выписала РК, и вместо граф 7,8 (коригування кількості) (ведь их же нужно было заполнять??) заполнила графы 9,10 (коригування вартості) sad smiley

Как теперь исправить это?
Вот нашла как исправить ошибку
Якщо помилки у розрахунку

Розрахунок коригування, який містить помилки в заголовній частині, не може бути підставою для коригування податкових зобов’язань та податкового кредиту. Якщо в розрахунку коригування, який зареєстровано в ЄРПН, допущено помилки в заголовній частині, платник податку на дату виявлення такої помилки має скласти новий розрахунок коригування, в якому всі правильно заповнені реквізити повторюються, а реквізит, у якому допущено помилку, заповнюється без помилок. У такому випадку графи з 1 по 14 розділу Б розрахунку коригування не заповнюються (залишаються порожніми).

Для виправлення помилок у розділі Б табличної частини розрахунку коригування платник податку складає новий розрахунок коригування. У такому разі помилка виправляється методом сторно, а у графі 2 зазначається причина коригування — «виправлення помилки».



правильно ли я поняла, что нужно составить новый расчет корректировки, под тем же номером и датой что и старый??

неправильную строчку повторить с противоположными знаками? гр. 9 была с минусом - ставим плюс, графа 10 была 1 ставим -1?
а в гр. 7,8 вписываем то что нужно было? гр. 7 "-0,35", гр. 8- 16666,67

так?

и что получается, что у меня будет просрочка по регистрации РК? и какой штраф за это предусмотрен?

заранее огромнейшен спасибо за помощь...
НН/РК на НЕплатника.
Может оставить все как есть, а следующий РК сделать уже правильно, как думаете?
Ведь в реестр в любом случае попадает сумма НО с минусом, а количество там нигде не фигурирует..
получается что я просто уменьшила стоимость, а количество осталось то же.
а теперь сниму оставшиеся две трети, сумма НО сойдется, а 1/3 непоставленного товара зависнет...но где это будет видно??


Quote
ahineya
НН/РК на НЕплатника.
Может оставить все как есть, а следующий РК сделать уже правильно, как думаете?
Ведь в реестр в любом случае попадает сумма НО с минусом, а количество там нигде не фигурирует..
получается что я просто уменьшила стоимость, а количество осталось то же.
а теперь сниму оставшиеся две трети, сумма НО сойдется, а 1/3 непоставленного товара зависнет...но где это будет видно??
я б залишила, як є
і мотивувала це так
0шт*20 000грн/шт = 0 грн
чи 1 шт*0 грн/шт=0 грн

нічого не змінюється, все одно це повернення авансу. тим більше на Неплатника
просто наступний РК робила б на зменшення вартості на останніх 13000 грн
Quote
radchenkoolha

НН/РК на НЕплатника.
Может оставить все как есть, а следующий РК сделать уже правильно, как думаете?
Ведь в реестр в любом случае попадает сумма НО с минусом, а количество там нигде не фигурирует..
получается что я просто уменьшила стоимость, а количество осталось то же.
а теперь сниму оставшиеся две трети, сумма НО сойдется, а 1/3 непоставленного товара зависнет...но где это будет видно??
я б залишила, як є
і мотивувала це так
0шт*20 000грн/шт = 0 грн
чи 1 шт*0 грн/шт=0 грн

нічого не змінюється, все одно це повернення авансу. тим більше на Неплатника
просто наступний РК робила б на зменшення вартості на останніх 13000 грн

спасибо!!
тоже решила что менять ничего не буду
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999993