Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Електромобілі оподаткування

Відправлено користувачем luda2018 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, щось читаю по електрокарах і заплутась...Як я розумію то пільги зараз є тільки на електромобілі тільки вітчизняного виробництва, тобто ПДВ нуль....а імпортні, і лізинг автокарів, і таксі на електрокарах пдв 20%?
Згідно з п. 64 підр. 2 р. ХХ ПКУ, протягом 2018 року звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України і постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним або кількома), що мають код УКТ ЗЕД 8703 90 10 10.

Тобто звільнення від оподаткування ПДВ поширюється саме на операції з постачання транспортних засобів, що мають відповідний код УКТ ЗЕД. А отже, підприємству не потрібно подавати жодних заяв на застосування такого звільнення чи мати спеціальний КВЕД.

При цьому таке звільнення застосовується в обов'язковому порядку, і відмовитись від нього не можна.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Quote
luda2018
.Як я розумію то пільги зараз є тільки на електромобілі тільки вітчизняного виробництва,
Ні. Там в п.64 пише в т.ч. вироблені в Україні).
Просто потрібно дивитись щоб це були суто електромобілі (8703 90 10 10), а не гібриди.
ой, дуже дякую, нарешті мені відповіли))))
а послуги таксі на електромобілях???
бо читаю теж що спочатку 8 грудня ніби ввели пільги, а потім 21 грудня скасували, чи так це?
Quote
luda2018
ой, дуже дякую, нарешті мені відповіли))))
а послуги таксі на електромобілях???
бо читаю теж що спочатку 8 грудня ніби ввели пільги, а потім 21 грудня скасували, чи так це?

Щось нічого про таке не читала smiling smiley)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301