Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Неверно расчитано амортизацию((((( как исправить?

Відправлено користувачем ira_k 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!!!
Придбано оз в 4 кв 2016р. ведено в експлуатацію і не вірно вказано срок використання (18 міс а має бути 180міс)
Подано декларацію за 2016, та 1,2,і 3 кв 2017р
Як тепер виправлятися??????
розумію що різницю знімати через 44 рах і подавати уточнення за всі періоди.щоб за рік 2017 подати правильно.
як це оформити. бух довідеою знімаю
дт13 кт 44

а як в програмі зробити щоб далі амортизацію рахувало правильно?????? яким документом виправляти???
можливо хтось стикався???

чи я один такий л.......
чтобы понять как исправить в программе, задайте вопрос на Автоматизации, программы разные, соответственно, и механизм разный


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
В декабре 16-го сделала аналогичную ошибку , не знаю правильно или нет - оформила ручной операцией " сторно помилкового нарахування амортизації у грудні 2016" Дт 131 Кт 443 , пообъектно . Ошибку обнаружила в 1-м квартале 17-го , поэтому откорректировала началом года .

Если бы обнаружила сейчас, как Вы, то тоже корректировала б январем 17-го, пересчитала амортизацию и подала годовую деку пральна , думаю маловероятно что кто-то год будет пересчитывать поквартально.

Бух справку еще не оформляла .....


так, я теж так розумію виправляємо цим роком сторно церез бух довідку.

питання в тому як тепер перепровести щоб з 2018 правильно рахувало амортизацію. Знайшла такий документ як "Изменениу параметров начисления амортизации"

І думаю воно чи ні?)
Думаю что документ "Изменение параметров начисления амортизации" совсем не про это, но перепроверьте , конечно . Еще ж непонятно когда у вас та амортизация начала начисляться , если ввод в эксплуатацию был в декабре , то 2016-й не затрагивается , нужно только 2017-й поменять. Если раньше, то уже потребуется корректировка, конечно.
Можна ще раз проговорити:
побачила помилку пр інвентаризації у грудні 17року.
Тому наприклад 29.12.17 роблю бух довідку
дт13 кт44 пообєктно "-" різниця по амортизації. за 4 кв 2016
дт 441 кт 6413 донар пнп за 2016р.
і аналогічно по так само за 1,2,3 4 кв 2017р.
і подаю уточнення
Прошу не смеяться, опыта мало и спросить не у кого.
При учете аммортизациии я делаю что то не так. Я прочитала статьи, но кажется делаю что то не так.
Рассчитанную сумму аммортизации я учитываю в дебет 131 кредит 109 то есть на сумму аммортизации балансовая стоимость основных средств уменьшается.
с 131 счета проводкой переношу на 93 как расходы проводка дебет 93 кредит 131
Проблема в том что я должна указать аммортизацию как "податкову різницю" в декларации о прибыли. И тут я понимаю что я уменьшаю налог с прибыли, потому что аммортизация уже есть в расходах.

Что я делаю не так?
Я вже вам відповіла в іншій темі



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Там ще одне питання. Перегляньте будь ласочка
добрый день, подскажите как исправить ,
в первом квартале заводила начисленный износ по налоговому учету,
если во втором квартале подкорректировать, штрафов не будет?
спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030399999999997