Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Трудова книжка з розмитими печатками

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Приніс мені новий працівник трудову книжку. Хоч у ній лише чотири записи, але книжка дуже пошарпана, водою зовсім розмито печатки. Можна прочитати назви фірм, які записані ручкою, і всі записи непошкоджені, але печатки прочитати неможливо. Дайте будь ласка пораду: казати хлопцю робити дублікат книжки і відновлювати записи, чи заповнювати стару книжку далі і попросити його бути акуратнішим у майбутньому з трудовою??? smiling smiley
Сделать свою запись о принятии и положить книжку в сейф до увольнения сотрудника.
С какой радости Вы будете ему указывать, как ему поступать со своими документами? И зачем Вам те печати с предыдущих мест? Если он собирается по ним пенсионный стаж доказывать, то это его проблемы, а не Ваши.
Quote
Нечемнуся
Приніс мені новий працівник трудову книжку. Хоч у ній лише чотири записи, але книжка дуже пошарпана, водою зовсім розмито печатки. Можна прочитати назви фірм, які записані ручкою, і всі записи непошкоджені, але печатки прочитати неможливо. Дайте будь ласка пораду: казати хлопцю робити дублікат книжки і відновлювати записи, чи заповнювати стару книжку далі і попросити його бути акуратнішим у майбутньому з трудовою??? smiling smiley
Думаю, надо ему сказать - пусть купит трудовую и когда будет свободное время - пусть походит по тем фирмам и сделает дубликаты записей, скажет пусть - потерял трудовую, чтобы не забирать её у вас...а потом - вы ему перенесёте запись или в старой пусть останется запись. Это пока молодой - а потом....лет так в 59...где он фирмы те искать будет)


Цветик, так проблеми його, але, можливо, він навіть не здогадується наскільки важливим є такий документ як трудова книжка, тому як мінімум запропоную відновити записи у новій трудовій, хай вже сам вирішує як йому краще... ні, то ні, тоді це вже дійсно його проблеми.

Buh2018, дякую! Обов"язково запропоную йому так зробити.
Лучше предложите получить справку в ПФУ, если данные из справки совпадают с трудовой я бы ничего не делал.
matu , у мене особисто нема підстав не вірити записам у трудовій книжці цього працівника. Мені взагалі все підходить. Довідка це добре, але трудова книжка це інший, окремий документ, і невідомо чи в майбутньому так само лояльно поставляться до цих розмитих печаток ПФ чи ще хтось...
Ой не выдумывайте, сейчас те книжки без электронного подтверждения ПФУ даром никому не нужны.
Сделайте запись тупо (как делали до 2000 года "левый" стаж) и куда её потом с той трудовой?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049299999999997