Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

бухучет подрядчиков в строительстве

Відправлено користувачем Tom 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, учет в строительстве в 1С-8,3 : передаем субподрядчику материалы , которые они отражают в своих актах ,как материал заказчика( т.е. наш- генподрядчика). Проводила все время в 1С - передача в переработку , возврат из переработки- ч/з 206 счет, материалов много , хочу сейчас списать все материалы через 205 счет, некогда "играть " . Или категорично - неверно ? НЕкоторые бухгалтера вообще не ведут 206 счет в строительстве.
учет в 1с веду так :

1. передача материалов подрядчику по акту приема передачи (этот документ формирует ответств.сотрудник , мне его тают в бумажном или электронном виде (ворд, ексель и т.д) _ в 1с отображаю документом "требование -накладная", формируются проводки Дт 206 Кт 205

2.списание материалов Дт 231 Кт 206 списываю ручной операцией (мне удобней документов №операция" , можно и требование -накладная проставив нужные счета) в момент и ТО кол-во, когда подписано Кб-2, Кб-3 ИВР + акт на списание материалов.


как это некоторые бухгалтера не ведут учет 206, ну если не бухгалтер, то кто-то должен следить за остатками, а как же отчеты и т.д.?
Доброго дня!
Бухгалтери-будівельники!
Підкажіть будь ласка новачку чи правильно я думаю:

на об'єкт будівництва (бюджет) зроблений кошторис.
наприклад(умовні цифри): прямі витрати в т. числі :1)заробітна плата 1000,00
2) Ват-ть матеріальних ресурсів 1000,00
3)Вар-ть експл.будів.машин 1000,00
загальновиробничі витрати 200,00
інші супутні 50,00
разом 3250,00
прибуток 15,00
адмін.витрати 30,00
разом без ПДВ 3295,00
ПДВ 659,00
всього з ПДВ 3954,00

Акт виконаних робіт буде на 3954,00 з ПДВ
виникає ПЗ в сумі 659,00 (якась частина перекриєсться ПК при закупівлі матеріалів)
далі прибуток 15,00 - сплата 15*18%=2,70 (якщо вважати що нічого іншого на підприємстві не відбувалось, тільки цей обєкт)

чи всі податки я врахувала, мені портібно зрозуміти для себе сам принцип?
Дякую за відповіді, не кидайтесь "тапками" я новочок у цій справі.


Конечно нет, в расчете прибыли кроме вашего акта еще куча всяких расходов будет
чел пишет, что ничего другого не происходило ))

автору: наданном примере Вы забыли про 22% начислений на ЗП


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Lin@
Конечно нет, в расчете прибыли кроме вашего акта еще куча всяких расходов будет

якщо в цілому по підприємству то так, витрати будуть.
якщо локально розглядати , тільки ці роботи ?
Quote
Р.В.
чел пишет, что ничего другого не происходило ))

автору: наданном примере Вы забыли про 22% начислений на ЗП

в одному з кошторисів зустрічала, що ЄСВ ввійшов у загальновиробничі витрати?!
якщо зарплата пряма, то і ЄСВ пряме
Quote
Котег :-)
якщо зарплата пряма, то і ЄСВ пряме

Да, в ПСБО 16 все написано

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Котег :-)
якщо зарплата пряма, то і ЄСВ пряме

Да, в ПСБО 16 все написано
дякую, як раз його читаю
Доброго Дня! Підкажіть будь ласка по будівництву об'єкта (бюджет) якщо в кошторисі буде враховано , наприклад, 10 чоловік робітників, а по факту працюватиме 5 , але працюватимуть більше годин та більше днів, чи так можливо?
і ще по відрядним якщо в кошторисі буде враховано на 10 чоловік, а по факту 5, то на ту суму можна буде вийти чи ні?
дуже дякую за відповіді
Якщо будете підробляти в документах, і замість 5 писати 10, це кримінальна справа
Можете в людино дні чи людино години перейти, але не підробляйте
Допоможіть будь-ласка розібратись, маю перед очима КБ-2, КБ-3 та підсумкова відомість ресурсів. Чи нормально що в ПВР матеріалів білье ніж в КБ-2??? За яким документом списувати матеріали? Які взагалі мають бути проводки після підписання КБ-2??
дт 23 кт 20
дт23 кт 661
розділ загальновиробничі витрати дт 91 кт??
прибуток?

буду дуже вдячна за відповіді.
Quote
amina-sweet
... ПВР .....

Что за зверь такой???
По списанию материалов и з/пл рабочих правильно
А списывают по разному , у всех разный документооборот и вы его по своему предприятию сами определяете
Встречала списывают и на основании ведомости ресурсов, и по материальным отчетам, и актами списания
підсумкова відомість ресурсів.....confused smiley
саме в ній кількість матеріалів більша ніж в кб2 і тут я розгубилась..... Списувати ж маю по кб 2??? Передали документи, звязку з попереднім бухгалтером не маю,а директор...smoking smiley
Добрый день, подскажите, пожалуйста : мы- подрядчики - делаем ремонты производственных и жилых помещений . Наняли субподрядчика (- своих работников мало. Передаем материалы в переработку - (сч. 206) . А можно ли таким же образом передать МБП ( сч.22) субподрядчику. - кисти валики, пленка, ведра , ,,, и пр ( у нас много есть ) , или только для своих выдаем., много не спишешь ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000389