Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

РК на помилково виписану ПН

Відправлено користувачем ilikemyjob 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В грудні отримали аванс від покупця. В травні помилково, на відвантажений товар, який оплачений тим авансом, виписали і зареєстрували ПН.
В податковій сказали, спочатку, що нічого не треба робити, залишити як є, а при камеральній перевірці писати пояснювальну чого так сталося.
Але ближче до терміну подачи декларації, наш контрагент почав просити РК. Я їй пояснила, що мені сказали в податковій.
Подзвонила в податкову вона - їй сказали, що я повинна подати РК.
Дзвоню знову я, вони кажуть: можете подавати РК з причиною повернення товарів або авансових платежів, а можете не подавати - на ваш вибір.
Так по факту в нас не було повернення.
І якщо і виписувати РК з причини повернення товару або авансових платежів, то датою повернення, а її не було.
Інспектор з камеральної перевірки каже, що потрібно подавати уточнюючу декларацію з ПДВ за травень і РК по причині: "якісь інші" і лякає мене адмін штрафами. Я питаю в неї, що буде за неправильно вказану причину РК, а вона відповідає, що при камеральній перевірці - нічого, а при документальній - вона не знає.
Де істина?
Сума ПДВ 115 грн. а нервів на мільйон.
Робіть рк на повернення з датою 31.05
покупець помилкові пн і рк не декларує
і щоб не було питань при камералці, вам краще задекларувати і помилкову пн у травні і рк до нього в періоді реєстрації


Quote
Oxi
Робіть рк на повернення з датою 31.05
покупець помилкові пн і рк не декларує

Якщо РК датою 31.05., то і зареєструвати я її мала до 15.06.2018 р. а сьогодні 27.06.2018
за май декларацию уже сдали, вы ее включали в декларацию?
Quote
ilikemyjob

Робіть рк на повернення з датою 31.05
покупець помилкові пн і рк не декларує

Якщо РК датою 31.05., то і зареєструвати я її мала до 15.06.2018 р. а сьогодні 27.06.2018
і що?
такий рк реєструє покупець на протязі 15 днів після отримання
Quote
alisona
за май декларацию уже сдали, вы ее включали в декларацию?
ні, не включала
Quote
Oxi
і щоб не було питань при камералці, вам краще задекларувати і помилкову пн у травні і рк до нього в періоді реєстрації[/quote
Жесть... Покупець не дакларуэ, а Ви задекларуйте...
А Ви розумiэте що в системi спiвставлення ПЗ i ПК розбiжнiсть, чи не чули про таку систему? Для чого такi поради давати?
Quote
natalka_l

і щоб не було питань при камералці, вам краще задекларувати і помилкову пн у травні і рк до нього в періоді реєстрації[/quote
Жесть... Покупець не дакларуэ, а Ви задекларуйте...
А Ви розумiэте що в системi спiвставлення ПЗ i ПК розбiжнiсть, чи не чули про таку систему? Для чого такi поради давати?
чула
а також чула про "перевищення" яке злиже ліміт теж по співставленню тільки не декл покупець/продавець
девочки у меня выползло это "перевищення" РК выписывали на себя на сводную НН-(доля ) в декларации показали за май , а в регистрацию этот РК попал в июне, как думаете после сдачи декларации за июнь пропадёт это "перевищення" или нада будет сдавать Уточненки?
"перевищення" никуда само не пропадёт, только уточненку надо подавать иначе будет висеть и сверкать.
а за это "перевищення" я так понимаю штрафов нет , просто лимит уменьшится , поправьте если неправа
спасибо
За что ж штрафы? За то, что их программа неправильно считает?
ой самі вони не знають, як так можна працювати і жити? confused smiley

Контакт-центр ДФС розглянув запитання щодо «Який порядок заповнення
рахунку коригування до зайво складеної податкової накладної?
», та повідомляє таке.
На момент Вашого звернення відповідь в Базі знань відсутня.
Після опрацювання ДФС, відповідь на нього буде розміщена у розділі «запитання-
повіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який
ходиться на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби
w.sfs.gov.ua) в категорії ((101), «Який порядок заповнення розрахунку коригування до
во складеної податкової накладної?», де Ви зможете самостійно ознайомитись з нею,
повторно направити звернення електронною поштою чи зателефонувати до
нтакт-центру Державної фіскальної служби України.»
Крім того, Ви маєте можливість звернутись до контролюючих органів ДФС для
римання індивідуальної податкової консультації відповідно до ст. 52 Податкового
ексу України.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000334