Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

штраф за несвоевременную регистрацию ошибочной НН

Відправлено користувачем uuuuuu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Предприятие зарегистрировало ошибочную НН с опозданием, в последствии покупатель зарегистрировал корректировку к ней, в декларацию по НДС оба документа не включались. Подскажите, будет ли штраф за несвоевременную регистрацию ошибочной НН?
Спасибо
точно має бути запит (бо в Вас розбіжність між декою і ЄРПН). Якщо не зможете аргументувати свої дії - буде акт.
В мене в такій ситуації, був акт, і ППР яке я оскаржила.
Нам прислали Акт камеральной проверки и Повидомлення с указанием явится в налоговую для подписания протокола про админнарушение. Т.е. у меня есть шанс в налоговой объяснить почему я так поступила и штраф не платить?


Quote
uuuuuu
Нам прислали Акт камеральной проверки и Повидомлення с указанием явится в налоговую для подписания протокола про админнарушение. Т.е. у меня есть шанс в налоговой объяснить почему я так поступила и штраф не платить?
ні, на цьому етапі вже нада писати заперечення (якщо в терміни вкладаєтесь) або чекати ППР і тоді скаргу.
А по адмін штрафу - це в суді нада розказувати, а не в податковій.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000239