Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові електронні ключі при зміні адреси та директора

Відправлено користувачем LStenly 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня
ТОВ змінило адресу і відповідно змінилася ДПІ з Києво-Святошинської на Святошинську.
Отримали нові ключі в Святошинській ДПІ. Звіти по ЄСВ відправляю в Святошинську ДПІ без проблем і отримую кв. 2.

А от 1ДФ - треба відправляти в Києво-Святошинський р-н ( оскільки до кін року стоїмо на обліку за старим місцем реєстрації, то в Києво-Святош.).
Не можу відправити. Думала, що треба заяву про приєднання до Договору з Києво-Святошинськ районом, але вона теж не приймається.
Хто знає в чому проблема? Що потрібно зробити в електронному кабінеті?
Скорее всего, Вам теперь прийдется относить отчет в бывшую ГНИ ножками, так как в любом електронном отчете первые цифры - это номер ГНИ.
попробуйте поменять налоговую в налаштуваннях- возле ФИО подписанта в правом верхнем углу стрелка, налаштування


В налаштуваннях ДПІ змінила. При формуванні звіту вибирала коди ДПІ старі - все одно не можу навіть підписати його - одразу висвічується помилка: "порушено вимоги інструкції з підготовки і подання податкових документів. Можливо припинено дію Договору про приєднання"
Ножками не дуже хочеться відправляти((
Странно, ведь 1ДФ в разные налоговые может подаваться, должен отправляться.
Не можу зрозуміти може проблема з Заявою про приєднання?

Відправляю Заяву про приєднання до попередньої ДПІ (Києво -Святошинська-1013) - отримую кв. 2 з Помилкою: невідповідають дані автора даним ЄДР.
Відправляю Заяву про приєднання до нової ДПІ (Святошинська -2657) - отримую кв. 2 з Помилкою: відсутність автора на обліку у контролюючому органі згідно зі станом платника.

В електронному кабінеті написано, що основне місце обліку Святошинська ДПІ -2657, а не основне на обліці до кін року - Києво -Святошинська-1013

Звіт по ЄСВ я без проблем відправляю в Святошинську ДПІ - код 2657.

Підкажіть, що тут не так...
Попробуйте создать отчет, подписать, а перед тем как отправить у "властивостях документа" поменять "одержувача", я правда уже не помню как это делается в Медке, а в Сонате так можно сделать.
Но я думаю, не примется Ваш отчет все равно, так как в ЕДР Вы числитесь уже в новой ГНИ -2657. Ваша ситуация не стандартная, но и не единственная. Вот посмотрите здесь [elbuh.com.ua] , может поможет.
Да, не получається. В електронному кабінеті в 1 ДФ не має строчки для вибору ДПІ куди подається звіт. так як в Медку.
Проблема в тому, що мені навіть підписати не дає. Помилка : "Порушено вимогу Інструкції. Можливо припинено дію Договору про приєднання"
Тому, я думала подати Заявки про приєднання до обох ДПІ. А вони теж не відправляються.
Вияснила, таки треба подати Заяву про приєднання до попередньої ДПІ (Києво -Святошинська-1013) - отримую кв. 2 з Помилкою: невідповідають дані автора даним ЄДР.
Але реально ВСЕ правильно, крім е-мейла. і на гарячій лінії говорять, що треба вносити зміни з е- мейлом до ЄДР, інакше ніяк....
Хоча в ЗІР пишут, що це не є причина для відмови.
Як бути?
Quote
LStenly
...ВСЕ правильно, крім е-мейла....

Вот вот
бегите к госрегистратору
У нас так же было
Вы платили госрегистратору какой то админ сбор или нет?
У меня по ФОПу было
Проще сделали, сдали деку на бумаге
Як думаєте, якщо відправлю 1 ДФ поштою і без печатки - ПРИЙМУТЬ ?
Quote
LStenly
Як думаєте, якщо відправлю 1 ДФ поштою і без печатки - ПРИЙМУТЬ ?
Чому без печатки?
Можливо, хтось має прямий телефон в Києво-Святошинську ДПІ відділ електронної звітності?
Бо вже не має сил дзвонити на основний 044-406-00-16 - ніхто трубку не бере кілька годин.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999999