Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перевитрата в авансовому звіті

Відправлено користувачем Практика 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Можливо, в когось була подібна ситуація і є відповідь. Після завершення відрядження працівник складає авансовий звіт. На початок є перевитрата 20 грн. з попереднього авансового звіту. Працівник корпоративною краткою сплатив харчування враховуючи перевитрату. Наприклада, сума добових 372,30 грн. перераховано на корпоративну картку, готівкою зняв 350 грн і 42 сплатив за харчування у закладі. Тобто, перевитрату не видано працівнику на картку чи готівкою, а він сам погасив при сплаті за харчі. Дякую.
Поясню. Виходить, що з корпоративної картки витрачено суму більше, ніж дозволено добових (дозволено добових 372,30 а витрачено з картки 392 грн(350+42). Але за рахунок заборгованості перед працівником на початок 20 грн(перевитрата з попереднього авансового звіту) виходить, що ще виникає заборгованість перед працівником. Питання: заборгованість перед працівником по авансовому звіту я зажди закривала або на картку або готівкою через касу. А тут працівник сам цю заборгованість погасив (сплатив корпоративною карткою за харчування, адже працівник міркував, що підприємство йому повинно, то чому б не поїсти). Я з таким не зіштовхувалася. Чи можна так? Дякую.


Дякую за відповідь. Буду знати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030000000000002