Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

зняття готівки в банку на виплату зарплати

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Директор знів кошти на виплату зарплати звільненому сьогодні працівнику через касу приватбанку.
Видали чек з сумою з копійками і в кінці написали що копійки зараховані на поповнення мобільного телефону.
Фактично по тому чеку в касу має поступати рівна сума, і відповідно в касі немає копійок для повної виплати зарплати.
потрібно дознімати сьогодні ще гривні чи так лишати і оприбутковувати в касу з копійками?
Пусть директор, раз такой недотепа, внесет вам безвозвратную финансовую помощь на эти копейки в кассу. Выплатите ЗП и забудьте. С гривны - 18 копеек налога на прибыль, а уж с копеек итого меньше. А вот за выплату ЗП не в полном объеме -если найдут, то накажут не на копейки.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Пусть внесет вам в кассу с копейками. Чтоб соответствовала сумма по банку с суммой по кассе. Сек никто смотреть не будет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004