Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Повернення коштів з електронного рахунку ПДВ

Відправлено користувачем nazarec303 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора..Підкажіть, будь ласка, можливо хтось стикався з даним питанням..
Перерахували кошти на бюджетний рахунок замість електронного..написали заяву на повернення коштів..їх повернули на електронний рахунок...В реєстраційний ліміт вони не потрапили....ніде їх не видно, крім реєстр транзакцій - загальна сума поповнення...Як мені їх зараз повернути з електронного рахунку? і чи я все ж таки можу реєструвати податкові на ту суму, що повернулась??Буду дуже вдячна за відповіді
нет
это недостаток системы
если деньги с бюджетного перечисляются на Казначеский, то лимит не увеличивается
к сожалению, Вы попали
более того, забрать деньги с Казначеского можно только сдав деку с отрицательным значением и задекларировав там возврат денег с Казначеского счета на Ваш текущий (если соблюдается дополнительно несколкьо условий по НКУ), но вас это не спасет, потому что перечисление денег с Казначеского счета на текущий уменьшит лимит


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Тоді це виходить, що краще не рухати ті гроші взагалі, бо ще гірше буде?))
Виходить, що я подарувала кошти державі)
Я так просто не здамся, має бути якийсь спосіб)
Як знайду, то обов'язково поділюсь, можливо комусь допоможе


Деньги Вы не подарили, а вот регистрационную сумму, таки да, подарили. Сомневаюсь, что можно что-то сделать. Вот уже скоро год, как у них формула неправильно считает, если РК регистрируется с опозданием в следующем месяце. Многим безосновательно регистрационную сумму уменьшили, и до сих пор уменьшают, и никто ничего не делает. Но удачи Вам в борьбе с системой.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000421