Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Довідка-підтвердження статусу резидента України

Відправлено користувачем luda2018 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підкажіть як отримати таку довідку? заява встановленої форми чи довільної? і чи можна подати в будь яку дфс чи тільки за місцем реєстрації?
Когда-то в своей ДФС такую справку брали, подавали письмо, по-моему произвольной формы. Но сама справка вроде как установленного образца. Так они даже не слышали о такой справке) Я им еще законодательство и скала в инете как они должны предоставлять такую справку))) Ну и в конце концов предоставили.
Сейчас может что-то поменялось. Вам бы лучше позвонить в свою ДФС, модератору например.
одно время брали регулярно, заявление в произвольной форме, единственное, надо указывать для какой страны необходима эта справка

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."


Если для нерезидента берете, то еще перевод и апостиль нужен будет.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
luda2018
Доброго дня, підкажіть як отримати таку довідку? заява встановленої форми чи довільної? і чи можна подати в будь яку дфс чи тільки за місцем реєстрації?

брать по месту регистрации

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
дякую дуже, а переклад десь замовляти? навряд чи в дфс таке роблять, чи можливо роблять?
вже 10 днів як дфс отримали заяву для отримання довідки і тільки сьогодні сказали що треба ще додати копію паспорта і кода, але ніде такого не пише що треба копії,...хто знає треба копію паспорта і кода чи ні?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033000000000002