Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1-ОПП помогите пожалуйста !

Відправлено користувачем dar_ya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Шустрик
Право підпису в чому?!?!?! В звітах, чи тільки в банку?!?!?!
право полписи вообще в принципе по предприятию (отчеты, первичка и т.д.)
Тоді треба просто подати форму 1-ОПП (тіпа зміни) і навіщо
звільнення-прийняття... як на мене просто наказ, шо бухгалтеру
надаєцця право підпису...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Тоді треба просто подати форму 1-ОПП (тіпа зміни) і навіщо
звільнення-прийняття... як на мене просто наказ, шо бухгалтеру
надаєцця право підпису...
почему я думала о варианте увольнения-принятия, потому что изменения необходимо внести в течение 10 дней...
а Вы идею подкинули, если действительно издать приказ, что дается право подписи и в течение 10 дней именно с даты этого приказа отнести 1-ОПП, но прокатит ли у них такой приказ?!


Нінаю, надо пробоваць...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Нінаю, надо пробоваць...winking smiley
дорога возникает под ногами идущего winking smiley
спасибо за идею, Шустрик !!smileys with beer
Подскажите, пожалуйста, как заполнить п.6 код и наименование органа управления для ООО
В уставе смотрите, в ООО наверное- загальні збори засновників
Quote
angie
В уставе смотрите, в ООО наверное- загальні збори засновників
А код где взять?
У Вас есть справка со статистики. Там указан код ТОВ. Например Приватне підприємство код 120.
Quote
shwed
У Вас есть справка со статистики. Там указан код ТОВ. Например Приватне підприємство код 120.
В форме 1 ОПП отдельно стоит код ТОВ и код органу управління. Код ТОВ я знаю- 240. А что ставить в код органів упрвління, если загальні збори?
Які відомості зазначаються в полі 6 «код і найменування органу управління» заяви ф. 1-ОПП для підприємств державної та недержавної (ТОВ, унітарні підприємства, акціонерні товариства) форм власності?
Діє до -0001-11-30

ВІДПОВІДЬ: Коротка:
В полі 6 «код і найменування органу управляння» заяви ф. 1-ОПП, яка подається до контролюючого органу для взяття на облік, платником податків – юридичною особою зазначаються органи управління юридичної особи згідно зі статутом, в тому числі:
вищий орган управління: загальні збори, конференція, ін.;
виконавчий орган: правління (голова та члени правління), дирекція (голова та члени дирекції), директор, генеральний директор, ін.;
наглядові органи: наглядова рада, спостережна рада, ін.
Повна:
Відповідно до статті 57 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року N 436-IV із змінами та доповненнями в установчих документах суб’єкта господарювання повинні бути зазначені, зокрема, склад і компетенція його органів управління, порядок прийняття ними рішень.
Згідно з пунктом 2 ст. 17 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» зі змінами та доповненнями (далі - Закон № 755) в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості щодо юридичної особи, як відомості про органи управління юридичної особи.
«Органи управління юридичної особи», зокрема в АРМі державного реєстратора – це текстове поле, в якому зазначаються органи управління юридичної особи згідно зі статутом, в тому числі:
вищий орган управління: загальні збори, конференція, ін.;
виконавчий орган: правління (голова та члени правління), дирекція (голова та члени дирекції), директор, генеральний директор, ін.;
наглядові органи: наглядова рада, спостережна рада, ін.
Враховуючи вищезазначене, в полі 6 «код і найменування органу управляння» заяви ф. 1-ОПП, яка подається до контролюючого органу для взяття на облік, платником податків – юридичною особою зазначаються органи управління юридичної особи згідно зі статутом, в тому числі:
вищий орган управління: загальні збори, конференція, ін.;
виконавчий орган: правління (голова та члени правління), дирекція (голова та члени дирекції), директор, генеральний директор, ін.;
наглядові органи: наглядова рада, спостережна рада, ін.
Ну який у приватного підприємства може бути орган управління,
в нього шо є вишестояща організація, яка керує його діями...
не смішіть - пусто там має бути - просто пусто...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну який у приватного підприємства може бути орган управління,
в нього шо є вишестояща організація, яка керує його діями...
не смішіть - пусто там має бути - просто пусто...
Пусто там быть не может. У регистратора стоит у ТОВ орган управління- загальні збори. Значит надо заполнять, иначе будет несоответствие. А вот что ставить в коде ? Просто заполнить без кода, наверное, неправильно.
Нема в ТОВки вишестоящого органу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Нема в ТОВки вишестоящого органу...
Причем здесь вышестоящий орган? В 1 ОПП стоит орган управління, а он есть в любом ТОВ.
Ну а код для загальних зборів є - нєтуті,
значить не орган - якшо його в класифікаторі нема

[dovidnyk.in.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Неужели никто не заполнял эту форму ? Я бы уже давно спросила в налоговой , но у нас в АТО она не работает, и форму придется отправлять при отсутствии почты окольными путями в другой город, поэтому ошибки недопустимы.
недавно подавала цю форму в податкові двох різних міст в цій графі взагалі нічого не писала,все пройшло без сучка
Quote
wabaw111
недавно подавала цю форму в податкові двох різних міст в цій графі взагалі нічого не писала,все пройшло без сучка
Спасибо, попробую так сделать.
Дамы а никто не посоветует как лучше....Увольнение Глав.буха...а дира...Я понимаю что 1-ОПП должно подавать нвоое руководство...но возможегн ли вариант подачи 1-ОПП старым? Как собственно известить самим налоговую что произошло увольнение..выходит никак?
Добрый вечер! В 2015 году была смена директора (бухгалтера в штатном расписании не предусмотрено, учет и отчётность ведёт директор), но гос.регистратор сказала, что в налоговую ехать и уведомлять об этом не обязательно, вот директор и не ездила. Сейчас заключаем договор аренды и собираемся ехать а налоговую с 20-ОПП. Хочу с Вами посоветоваться, стоит ли заодно и вносить изменения по директорству. И в какой форме в налоговой нужно вносить из-я? Заранее благодарю за Советы и ответы.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040700000000002