Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Небюджетні рахунки

Відправлено користувачем Nad_22 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Небюджетні рахунки
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, у якому випадку ТОВ зобов'язане відкрити у Казначействі небюджетний рахунок? Наше ТОВ планує продати природний газ комунальній установі, у якої відкриті рахунки у Казначействі. Як я розумію, комунальна установа закуповує газ виключно для свої потреб.
Я намагалась проконсультувались з Казначейством, і там мені відповіли, що якщо комунальна установа підпадає під дію Постанови КМУ № 256 від 04 березня 2002, то ми повинні відкрити небюджетний рахунок, якщо ні - то ні. Але у цій установі мова йде про пільги та субсидії для населення...
Тобто у моєму випадку ТОВ не зобов'язане відкривати небюджетний рахунок? Дякую, якщо хтось з таким стикався.
Re: Небюджетні рахунки
Комунальна установа платить кошти за природний газ на ваш р/р відкритий у будь-якому банку. А рахунок в Казначействі потрібен тоді, якщо ви постачаєте газ населенню для перерахувааня Вам пільг та субсидій.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057300000000005