Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

експорт

Відправлено користувачем sascha21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
експорт
Яка різниця між експортом товарів які оподатковуюсься за ставкою ПДВ 0% та які звільненні від оподаткування. Якщо цей товар ми купили з ПДВ.
Re: експорт
а звільнені від оподаткування тоже експортуєте?
Re: експорт
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста по экспорту. Тов хочет продать товар за границу, ставка НДС - 0. Товар у нас на складе уже давно, налоговый кредит при его покупке мы израсходовали тоже давно. В чем сейчас нам будет выгоден этот экспорт? Ну деньги на счет - хорошо, а по декларации НДС, все как обычно?


Re: експорт
ви реалізуєте залежалий товар без сплати пдв до бюджету.
Re: експорт
Спасибо, Ириш.
Re: експорт
Можно еще доспрошу.
- Аркдитовались на таможне.
- Открыла валютный счет.
- Вычитала, что предоплата никак не отразится на НДС, т.е. налоговую со ставкой 0 регистрирую, когда товар уже полностью будет отгружен.
- Товар отечественный - код укт зед не присваивается?
- Когда то очень давно был экспорт, тогда декларации еще ногами носили, вместе с декой носила таможенную декларацию, сейчас ндс буду сдавать Медком, а таможенную декларацию как?
- Еще тогда сдавала отчет по пильгам, сейчас тоже сдают?
- и если вдруг придется докупить товар для перепродажи за границу, и налогового кредита будет больше, то как обычно, оставлять на будущие периоды через дод.2? (возмещение не рассматриваем)

Спасибо.
Re: експорт
Налоговую регистрируете по дате ГТД, кода УКТ ЗЕД не будет, декларации налоговая видит сама в электронном виде, носить не нужно, у меня копию просил банк, хоть они и сами должны видеть.
Re: експорт
1. НН по ДАТЕ ПЕРЕСЕЧЕНИЯ ГРАНИЦЫ, брокер присылает Уведомление что товар вывезен за пределы Укр дата и время в полном объеме. По этой дате НН, код 07, указываете контрагента и страну.
2. кода УКТ ЗЕД нету.
3. если таможенная декларация в ЭЛ виде, то ничего никуда не носите. Если в бумажном виде, то в налоговую письмо сопроводительное и там декларацию, в отчете указываете что сдаете МД оригинал.
4. Льготы налоговая у меня просит сдать, хотя за это штрафа нет.
5. НК будет больше, тогда через дод 2 на след периоды
Re: експорт
Большущее спасибо!
Re: експорт
Доброго дня!
Експортери, допоможіть будь ласка. smiling smiley Все, що було обговорено тут на форумі, я вже перечитала - більш менш орієнтуюсь як і якою датою оформити податкову накладну, відповідно відобразити це у декларації з ПДВ.... Але чи потрібно окрім податкової накладної та деки з ПДВ подавати ще якусь звітність?? Знайшла інфо про Декларацію про валютні цінності, але наш брокер каже, що нам не потрібно її подавати... У нас ФОП на загальній системі, цей мій перший досвід експорту... Буду вдячна за будь-яку додаткову інформацію. smiling smiley
Re: експорт
Quote
Нечемнуся
Доброго дня!
Експортери, допоможіть будь ласка. smiling smiley Все, що було обговорено тут на форумі, я вже перечитала - більш менш орієнтуюсь як і якою датою оформити податкову накладну, відповідно відобразити це у декларації з ПДВ.... Але чи потрібно окрім податкової накладної та деки з ПДВ подавати ще якусь звітність?? Знайшла інфо про Декларацію про валютні цінності, але наш брокер каже, що нам не потрібно її подавати... У нас ФОП на загальній системі, цей мій перший досвід експорту... Буду вдячна за будь-яку додаткову інформацію. smiling smiley
Звіт з пільг ( але у мене ЮО на загальній) - квартальний наростаючим підсумком
Re: експорт
Добрый день!

Прочитала выше "2. кода УКТ ЗЕД нету.",обрадовалась) а у меня Медок ругается, что в НН на экспорт не поставила коды УКТ ВЭД.

Подскажите, пожалуйста, может я что-то не так поняла?

С ув.
Re: експорт
В любой НН эти коды обязательны

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: експорт
Quote
ОКС
Добрый день!

Прочитала выше "2. кода УКТ ЗЕД нету.",обрадовалась) а у меня Медок ругается, что в НН на экспорт не поставила коды УКТ ВЭД.

Подскажите, пожалуйста, может я что-то не так поняла?

С ув.
Так вы еще и на дату сообщения обращайте внимание...
Re: експорт
ОК, спасибо!

Насколько я помню, в декабре 2016 уже была колонка для кодов УКТ ВЭД, это и смутило.

С ув.
Re: експорт
Quote
ОКС
ОК, спасибо!

Насколько я помню, в декабре 2016 уже была колонка для кодов УКТ ВЭД, это и смутило.

С ув.
Насколько я помню, на отечественный товар код УКТ ЗЕД стал обязательным к заполнению в 2017 году...
Re: експорт
а если это импортный товар? его можно продать другому государству?
Re: експорт
Re: експорт
ОК, спасибо!

Неверно заполненная НН на экспорт - какие последствия?

С ув.
Re: експорт
Доброго дня. Прошу поради у колег, що займаються експортом товарів. Останнім часом на бухгалтерських ресурсах і періодиці з'явились статті і роз'яснення щодо дати визнання доходу та ПЗ по експорту. Ну якщо щодо ПЗ зрозуміло - це дата перетину кордону з МД, то з датою доходу у мене непонятки... Експортуємо на умовах DAP - транспорт замовляємо ми ( так вигідніше) . У контракті вказується лише ця базисна умова поставки, про інші моменти щодо переходу ризиків і права власності згадки немає. З документів- тільки CMR, де постачальник не завжди ставить дату прийняття. Раніше доходи визнавала по даті МД також, але тепер задумалась - чи вірно це . Читала у одній статті від ВОБУ -що остновнимй орієнтир - це умови контракту і у моєму випадку варто у контракті вказати що перехід ризиків - це момент перетину кордону. Хоча на семінарі спеціалісти ДФС ще пів року тому наполягали на дату МД,
Питання до практиків:
1) як ви визнаєте дохід?
2) чи підписуєте з контрагетами акти передачі ?
3)Як подаєте ці умови у контракті?
4)Чи варто зараз коригувати дохід за 2016 рік, якщо він був визнаний по МД?
Наперед вдячна за поради.
Re: експорт
Підніму тему. Може таки хтось поділиться досвідом?
Re: експорт
в контракте необходимо отдельно прописывать момент перехода права собственности, не важно, экпорт это или импорт


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: експорт
или поставка внутри страны


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: експорт
Ситуація у нас нестандартна для мене.
Товар відвантажили на експорт. На митниці отримувача виявили не всі заявлені доки. Поки доправлялися доки - вантаж був на складі тимчасового зберігання. Оплату ми взяли на себе гарантійним листом. І ось заковика... як вірно оформити цю претензію? Банк наполягає на договорі-інвойсі (валюта на рахунку є власна)...
Re: експорт
ну так звичайно треба договір чи інфойс, щоби валюту заплатити за кордон, в чому тут заковика?
Re: експорт
... а допку не можно зробити на оплату додаткових витрат ?..
Re: експорт
А ви ж платите на сторонню організіцію, склад? Яка тут допка
Re: експорт
Ні. На нашого контрагента
Re: експорт
Добрий день
Вперше стикнулась з експортом товару (післясплата) FCA Інкомерс-2010
1) 25.11.17 -передано перевізнику (підписано CMR), визнано дохід
Зробила реалізацію в 1с 25.11.2017 (по курсу 25.12.17)

2) 26.11.17 -дата завершення оформлення ВМД (електронне декларування) (в ВМД D/J відмітки митного органу відправлення/призначення. Результат: ПМК 278/205 26.11.2017 ОНП 278/205 26.11.2017- це я так розумію факт засвідчення електронним цифровим підписом завершення оформлення ВМД?).
Виписала податкову накладну в 1с 26.11.2017 по курсу 26.11.2017 (той що в ВМД колонка №23"Курс валюти" )

3)27.11.2017 - дата перетину кордону з повідомлення.
А якщо цього повідомлення немає. Чи брокер зобов'язаний нам його надіслати?
Re: експорт
Доброго дня.
Якщо розібралися у свій час з експортом підкажіть і мені будь ласка коли визначати дохід по експорту? чи вірно все таки по даті вмд?
якщо це п/о по якому курсу рахувати по курсу п/о на дату чи по курсу ВМД?
Дуже дякую!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047399999999997