Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПН зареєстрована невчасно

Відправлено користувачем taya2007 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий всім ранок. Контрагент не зареєстрував на мене податкові за листопад. Говорить сьогодні зареєструє. Я так розумію що цей кредит я вже не можу включити в листопад а вже включу цю суму в грудні. Контрагент доказує що в мене є кредит листопадом. Підскажіть хто правий.... Дякую....
если не зарег до 15.12. то включите декабрь, и то єто если зарегестрирует до 15.01.
Quote
alisona
если не зарег до 15.12. то включите декабрь, и то єто если зарегестрирует до 15.01.

Если зарегистрирует в январе, то кредит января


Поставщиком несвоевременно зарегистрирована налоговая накладная за октябрь и она не вошла в налоговый кредит октября. В ноябрьской декларации этот кредит отражается через приложение Д1 и рядок 14 декларации?
в обычном порядке


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055299999999991