Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

коригування фінансової звітності

Відправлено користувачем nika90477 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, хто має досвід коригування фінансової звітності. При складанні ФЗ суб’єкта малого підприємництва 1,м, 2м за 2018 рік виявлена помилка за 2017р. хочу виправити, але така ситуація у мене вперше, тому потребую поради. Мої дії:
1. Я складаю нову ФЗ, так ніби не було помилки за 2017 рік та надаю іі податківцям та статистиці через єдине вікно в програмі МеДок. Це можливо? У звіті немає відмітки уточнення чи коригуючи. Вони не за двояться.
2. Якісь пояснення потрібно надавати податківцям та статистиці по ФЗ.
3. В Декларації по Єдиному податку за рік 2018 р. заповнюю 4 розділ про виправлення помилки за 2017 року. Та у відповідному віконці Декларації по ЄП роблю пояснення про виправлення. Це потрібно зробити одночасно з відправленням уточненої ФЗ за 2017 р?
4. Коли мені надавати фінансову звітність за 2018 рік, одночасно?
у нас есть 6 стандарт про исправление ошибок
если его прочитать, то становится ясно, что пункт 1 и пункт 2 делать не надо


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045699999999993