Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оскарження рішення про нарахування штрафу за ЄСВ

Відправлено користувачем lovileto 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня всім !
Уповаю на професіоналів та фахівців в розгляді питання по моєму ФОП,який я закрила без боргів, але як зясувалося ДФС має протележну думку.

1.При поданні звіту в електронному вигляді по сплаті ЄСВ підприємця на спрощеній системі за 2015 рік , був помилково заповнений додаток №1 (для підпр-ців на загальній системі)
2.Податкова звіт прийняла та нарухавала єдиний соціальний внесок 5,250 грн х 2 =10500
(сплачено було 5250)
3.Заява (вважати додаток №1 не дійсним) була оформлена та прийнята податковою. Далі в тел. режимі інспектор попросили надати правильно оформлену декларацію, що і було зроблено (кінець2016)
4. в кінці 2016р ФОП було закрито
5.В грудні 2018 року надійло решння ДФС про нарахування пені та штрафу несплату ЄСВ
6.Сьогодні (30.01)надійшла вимога про сплату боргу (недоїмка,штраф пеня)-11400 грн

Всіх квитанцій про сплату ЄСВ на руках нажаль немає (спачувала з різних банків) . Чи можу я взяти виписку моїх платежів в своїй налоговій?

"До скарги додаються документи, що підтверджують неправильність винесених органом ДФС вимог або рішень, а саме: акт перевірки; оскаржувані вимоги та рішення; зауваження та пояснення, якщо вони були подані платником податків під час перевірки та прийняття рішення; інші документи (розрахунки), на підставі яких була визначена сума ЄСВ, застосований штраф, нарахована пеня." (с)

Чи можливо оскаржити це рішення з такими вводними і як правильно це зробити?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027900000000003