Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Первинні документи

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Первинні документи
Доброго дня! Чи можна дописати ручкою обовязкові реквізити на первинних документах як отриманих та виданих (наприклад директор чи місце складання)? Чи дуже дивиться на це податкова при перевірці? Буду вдячна за відповідь!
Здохлики такого не дуже дозволяють, особливо
коли сума "смачненька"...eye rolling smiley

[dinai.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Первинні документи
А що краще зробити щоб доповнити первинні документи?


Просить переробить, якшо не впевнені шо відіб'єтесь
від здохликів при перевірці ...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Краще, попросити постачальників переписати податкову накладну з потрібними вам реквізитами... А власні ПН теж треба переписувати, щоб всі реквізити були однією ручкою і рукою...smiling smiley
Re: Первинні документи
В нашому випадку немає всіх реквізитів в акті виконаних послуг.
Re: Первинні документи
В актах и РН я дописываю. В налоговых - нет.
так прямой запрет на заполнение смешанное только для налоговой накладной. для остального нету.
Re: Первинні документи
тобто можна дописати в отриманих актах?
Якщо не вистачає реквізитиів у актах та видаткових накладних, я їх просто "додруковую" ))))
Re: Первинні документи
Quote
Mariyana
Якщо не вистачає реквізитиів у актах та видаткових накладних, я їх просто "додруковую" ))))
И я допечатываю !smiling smiley
Re: Первинні документи
а як ви вгадуєте місце де треба дотрукувати наприклад на отриманих актах?
Методом проб і помилок...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Попробувать на чорновичку - і впірьод...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Первинні документи
Але якщо можна дописати то чи не легше просто дописати?
Re: Первинні документи
а на РН теж потрібно вказувати місце складання?
Re: Первинні документи
думаю в РН і в Актах дописувати можна.
Re: Первинні документи
Quote
ninamah
Але якщо можна дописати то чи не легше просто дописати?
Не легче !!!
Когда штрафанут - сами поймете, что не легче дописывать.
Создайте в Ворде листочек, примерьтесь, где должно быть допечатываемое слово, потом попробуйте друкануть на черновике ! Сначала будет получаться с 5-й или 6-й попытки, а впоследствии - и со 2-й попытки будете попадать...
А вообще-то за первичкой надо следить, заставлять контрагентов оформлять доки СРАЗУ правильно.
Re: Первинні документи
А на основании чего штрафанут? Просто интересно...
На основании ст.9 Закона Украины "О бух.учете"..
Re: Первинні документи
в ст. 9 цього закону нічого не говориться про штрафи...чи ви де це прочитали?
Re: Первинні документи
И что там, так и написано, что первичка заполняется только печатным способом или только ручкой? Что-то я такого там не наблюдаю.
Re: Первинні документи
от і не прочитала такого
п.2 Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити:
назву документа (форми);
дату і місце складання;
назву підприємства, від імені якого складено документ;
зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції;
посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення;
особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.
Re: Первинні документи
ну та це обовязкові реквізити...вони мають бути...але ж тут не пише що вони мають бути обовязково друкованими і за штрафи теж ніц немає!
ninamah, Ви запитали про нормативну базу по якій "нараховують" штраф.. Я Вам її виклала )) Про мене, Ви можете, якщо забажаєте , писати різними, навіть, кольоровими ручками winking smiley Якщо видаткова друкована, то Ви не повинні дописувати реквізити і навпаки...
Re: Первинні документи
Штрафы не за это. У них же фантазия прекрасно развита. По расходным поставщика они не признают расходов по таким накладным и начисляют штраф по налогу на прибыль. А то еще читала, что по расходным покупателю из-за недостатков в оформлении снимали себестоимость проданного товара, доход не снимали.
Re: Первинні документи
Quote
Mariyana
п.2 Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити:
назву документа (форми);
дату і місце складання;
назву підприємства, від імені якого складено документ;
зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції;
посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення;
особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

И что? Вписывание данных ручкой как-то опровергает тот факт, что документ составлен в бумажном или в электронном виде? Он не бумажным от этого становится? О способе заполнения документа в ст.9 ЗУ "о бухучете" нет ни слова. Так давайте не читать его между строк. Кстати, по НН в метод.рекомендациях идет речь именно о способе заполнения - ручкой или печатным способом.
Re: Первинні документи
Mariyana, з чого ви взяли що по цій нормативній базі яку ви виклали "нараховують" штраф??? просто хочу розібратися....навіщо кіпішувати?
Re: Первинні документи
ninamah, Ви запитали про нормативну базу по якій "нараховують" штраф.. Я Вам її виклала )) Про мене, Ви можете, якщо забажаєте , писати різними, навіть, кольоровими ручками Якщо видаткова друкована, то Ви не повинні дописувати реквізити і навпаки...

то Вас развели на пустом месте, нет у них оснований для штрафов по основаниям, что часть документа заполнена ручкой


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000444