Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнення заниження зобовязань

Відправлено користувачем Elena125425 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Прийшов лист з Києва про заниження зобовязання. Це заниження було в березні 2018 року. Сума 8000 грн. Хочу подати уточнюючий розрахунок і сплатити штраф 3%. Але відємне значення тянеться пів року. Навіть якщо уточню до сплати вилізе лише через пів року. Я правильно розумію, я маю в березні вирівняти зобовязання (зняти заниження), в подальшому уточнювати кожен місяць другий додаток , і коли буде + , то я доплачую різницю і штрафmoody smiley?::moody smiley??? В кого була подібна практика?
Щодо уточнюючої, якщо після подання уточнюючої у Вас виходить у березні 2018 ПДВ до сплати, то нараховуєте штраф і сплачуєте різницю і штраф. Різницю і штраф Ви маєте сплатити до подання уточнюючої + пеня. В іншому випадку Вам нарахують пеню на ці зобовязання. Різниця списується з електронного рахунку ПДВ, штраф з рахунку для оплати штрафів. При чому, в моєму випадку, приходилося, ще дзвонити до інспектора для того,щоб по штрафу правильно рознеслася проплата (висіла окремо переплата і окремо борг).
Наступний період уточнюєте, тільки в тому випадку, якщо внаслідок подання уточнюючої, виходить до сплати.

Ви уточнююте тільки березень 2018, і той місяць коли буде +.
Наоборот - уточнять нужно март 2018 и все последующие периоды, в которых вследствие вашего уточнения меняется отрицат.значение НДС в стр.21.

5. У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке у майбутніх звітних періодах не вплинуло на значення рядка 18 чи рядка 20.2, уточнюючий розрахунок подається за один звітний період, в якому вносяться відповідні зміни. Такий уточнюючий розрахунок може бути поданий у спосіб, визначений в абзаці четвертому пункту 50.1 статті 50 розділу II Кодексу. Значення графи 6 рядка 21 уточнюючого розрахунку (як збільшення, так і зменшення) враховується у рядку 16.2 декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок.

6. У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке у майбутніх періодах впливатиме на значення рядка 18 чи рядка 20.2, уточнюючий розрахунок подається за кожний звітний період, у якому значення рядка 21 декларації впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2.


[zakon.rada.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332