Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зарплатники помогите!!!

Відправлено користувачем Ключик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
оклад 4200
аванс не давали
отработано за месяц = 10 дн = 2100,00
начислено отпускных = 14 дн фев =1794,92
= 10 дн март = 1282,10
Нужно ли делать доплату до МЗП в феврале и в марте(тоже 10 дней рабочих),
удерживать с нее все налоги и выплачивать ее сотруднику?
или нужно только для базы ЕСВ дотянуть? Спасибо
Quote
Ключик
отработано за месяц = 10 дн = 2100,00

10 дней марта?

тогда начисл в марте 2100+1282,1=3382,10 с этой суммы НДФЛ и ВС, ЕСВ за март дотягиваете до минималки,
с февралем не понятно?- 1794,92 отпускные а зп нет?- тогда аналогично- с 1794,92 ндфл и военный, ЕСВ до минималки
Доплату до МЗП делать не надо, т.к. оклад больше МЗП, только доплату ЕСВ до минимального взноса.
Но я в таких случаях выдаю работникам премию, чтоб итого доход равнялся МЗП. Не так уж много там НДФЛ и ВС, а зарплата все же работнику в доход для пенсии идет.


Друзі, питання можливо не по темі, але цікаво. Можливо, хтось може роз"яснити таку ситуацію:

Приходить з системи звіт про зарплату (працюю на трудовій) і там пише: нараховано 25 000 грн, виплачено - 10 000 грн (фактична з/п), утримані податки - 15 000 грн.

У мене питання: це що у нас так піднялись податки? Бо ще кілька місяців тому від ставки 12 000 були значно менші утримані податки. Чи це помилка якась у системі?)
Потік свідомості...
smiling smiley) Дякую.

Може не зрозуміло висловилась. Приходить усім співробітникам повідомлення з 1с, як кажуть у бухгалтерії, по зарплаті у вигляді смс-повідомлень.

Ось:

За 03.2019 нараховано 25 361,93 грн. податки - 15 000, до сплати - 10 361, 93 грн.

Ставка у мене 12 900. Раніше сума податків становила в межах 2430 ... (тих, що утримані з мене). От я і питаю, чи це податки так зросли?))

Чи це виходить разом така велика сума. Ну таке. Як вийде бухгалтер з відпустки, запитаю на місці. Дякую за увагу
А те, що у вас ставка 12900, а нараховано 25300, вас не бентежить?
Бентежить! smiling smiley)) Але я і отримую на картку - 10 з копійками. Я просто давно не слідкувала за законодавством, думаю, може якісь податкові зміни відбулись. Але швидше за все - це якась схема.

От така цікава ситуація.
Якщо щось довідаюсь, повідомлю. smiling smiley smiling smiley
Податки у нас які були такі і лишились, ПДФО 18%, ВС 1.5%. Тобто, якщо нарахували дохід 25 361,93 (можливо премію наахували, про яку ви і не догадуєтесь), то на руки мали б отримати (в сумі за місяць) 20 416,35 грн.
Якраз про те і думаю). дякую всім!
Чисто теоретически, возможно у Вас образовались какие-то доходы, которые нужно обложить НДФЛ и ВС, на сумму 25361,93-12900=12461,93. Например, это может быть медицинская страховка или невозвращенные подотчетные суммы, или еще что-то. Их обычно к доходу добавляют, облагают налогами и потом удерживают, а в системе не предусмотрено отдельное уведомление, система считает все удержанные суммы налогами. Но это так, фантазии, без Вашего бухгалтера не разобраться.
а может на предприятии работает схема, когда через нескольких человек обналичивают для остальных зп и вам написали сумму, которая пойдет вам, а остальное надо вернуть для выплаты другим.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050299999999999