Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Среднеучетная и отчет ЕСВ, инвалид и среднееучетная.

Відправлено користувачем Zorj_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Подскажите пожалуйста , читала закон и консультации. У нас 7 сотрудников , один из них совместитель внешний. Читала , что совместитель не учитываеться в "середньообліковій кількості штатних працівників".
----1) Когда сдаю отчет по ЄСВ поля "Серодньооблікова кількість штатніх працівників" і "облікова кількість штатних працівників " ставлю 6, а "кількість осіб яким нарах. виплати" 7, верно?
----2) Хотят взять еще одного сотрудника, и у нас фактическая численность выходит 8 человек (из них один совместитель внешний), по закону про инвалидов, я должна устроить одного инвалида , если у нас устроено 8 чел. Но в законе сказано "середньообліков акількість штатних за рік" , верно ли я думаю, что если совместитель не считается в среднеучетную, то фактически у меня среднеучетная 7 человек и инвалид не нужен?

Верно, совместители в инвалидную квоту не считаются.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00020699999999996