Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

заповнення книги доходів і витрат

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Поможіть, будь-ласка, розібратися.
ФОП 3 група+ПДВ. Надає послуги. Перша подія це акт, оплата може бути за пів року.
Читаючи порядок заповнення книги, я зрозуміла що ми в доходи записуємо тільки грошові кошти (готівка чи безготівка). ???
Навіть якщо є підписаний акт без оплати , ми його не заносимо в книгу?
А ПДВ вы когда собираетесь платить???
З ПДВ все нормально. Я веду юридичнуособу.
Мене цікавить суто заповнення книги доходів і витрат.


Вот я и спрашиваю вы НДС по оплате будете платить???
Или признаете ДОХОД по первому событию (по акту?)
А при чем тут НДС к книге? Мне самой интересно, таких ФОПов нет, но есть ФОП на общей системе. У него книга по банку заполняется, а НДС по первому событию, естественно. Если есть отгрузка без оплаты, в книгу она не попадает, а в деку НДС попадает, конечно.
ФОП 3 группа с НДС получается как бы два учета. НДС по первому событию, единый налог по деньгам (нал, безнал и еще, читайте в кодексе)
В книгу заносится только доход, который облагается единым налогом. Кстати доход заносится без НДС, т.к. НДС не облагается единым.
Почитайте ПКУ, там не много и все доступно.

292.1. Доходом платника єдиного податку є:

1) для фізичної особи — підприємця — дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті...
У меня была интересная ситуация с этим. Нам должны были большую сумму денег, долго не платили. По первому событию я эту сумму обложила НДС, показала в деке. Я декларацию по единому налогу подаю с другими цифрами, какие деньги заходили на счет с такими и подаю, получается дека по НДС и дека по ЕН отличаются очень между собою на большие суммы. Меня вызывали на проверку, писала объяснительную, что там первое событие, а там факт оплаты.
Подскажите, пожалуйста, а в книге во 2 колонке пишется сумма уже за вычетом акциза?
akvin1231 пишется сумма, которая облагается ЕН.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000384