Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Схема Неплатник Пдв+Платник Пдв+Покупець Платник

Відправлено користувачем ukrsereda 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня шановні форумчани! Перш за все вибачаюсь якщо тема повторююється я новачок)!
Питання наступне: Ми ПП на загальній системі хочемо придбати товар у не платника і продати його ТзОВ на загальній системі!
1)Як нам бути з Податковим кредитом (якщо не помиляюся його просто не буде)??
2) При продажі на ТзОВ яке буде податкова навантаження???І як виписувати рахунок на ТзОВ ??нараховувати пдв???
Наперед вдячний за детальні відповіді!!!!
Якщо ви платник ПДВ і товар не звільнений від ПДВ то у будь-якому випадку ПДВ ви нараховуєте, не важливо як ви придбали і кому продали цей товар.
Ну закрутили же Вы вопрос!!!
Так и не поняла я ничего :
1. Вы ПП на загальній системі - платник ПДВ или не платник ПДВ ?
2. ....придбати товар у не платника..... - у кого, юрика или физика? И какая система налогообложения?
3. ....продати його ТзОВ на загальній системі.... - А это ТОВ платник ПДВ или не платник ПДВ ?


Quote
nikon
Ну закрутили же Вы вопрос!!!
Так и не поняла я ничего :
1. Вы ПП на загальній системі - платник ПДВ или не платник ПДВ ?
2. ....придбати товар у не платника..... - у кого, юрика или физика? И какая система налогообложения?
3. ....продати його ТзОВ на загальній системі.... - А это ТОВ платник ПДВ или не платник ПДВ ?
1. Ми ПП на загальній системі платники ПДВ
2.Купуємо у юр. особи на єдиному не платник ПДВ
3Продаєм ТзОВ юр. особі платнику ПДВ
Понятно.
При покупке под. кредита, конечно, не будет ( купили за 100,00 без ПДВ ).
При продаже возникнет под. обязательство ( если предположить торг. наценку прибл. 30%, то продали за 130,00 в т.ч. ПДВ 21,67).
Навар 130,00-100,00-21,67 = 8,33
А если учесть податок на прибуток ( 19% ), то 8,33*19%=1,58, и останется Вам
8,33-1,58=6,75
Вы об этом спрашивали?
Так саме це!smiling smileygrinning smiley Дуже дякую за таку обгрунтовану та детальну відповідьsmiling smileywinking smiley

Наскільки я зрозумів в такій сфемі ми не отримуєм Податковий кредит зате збільшуєм податкове зобовязання та включаєм в ціну??
Да, все так.
Получается, что вот такие схемы ( купили без ПДВ, а продали с ПДВ, т.к. являетесь плательщиком ПДВ )выгодны тогда, когда можно поставить наценку побо-о-льше.
Ну, я имею в виду, что ведь не всегда мы можем накрутить цену столько, сколько хотелось бы...Если у соседа будет такой же товар, но дешевле - купят у него, а не у нас...smiling smiley
Вибачаюся, а якщо покупець фізособа, купує авто б/у (взято на комісію від неплатника ПДВ), тоді якщо слідувати 189,3 ПКУ можна Комісіонеру платнику ПДВ продати товар без ПДВ
Quote
nikon
... При покупке под. кредита, конечно, не будет ( купили за 100,00 без ПДВ ).
.......
А в Книгу=витрати яку суму записувати 100 чи 83,33?
Не можу знайти чітку відповідь у Кодексі. А при податковій перевірці обіцяють штраф sad smiley уже......
Дякую, хто небайдужий підкаже.
bookke77, во-первых здесь шла речь о юрлицах, а они никаких книг не ведут. Во-вторых, шла речь о покупке у неплательщика НДС за 100 грн. Откуда возьмется 83,33, если купили у неплательщика? В-третьих, Вы не написали Ваш статус и статус поставщика. Что можно ответить на Ваш вопрос?
Quote
Blick
bookke77, во-первых здесь шла речь о юрлицах, а они никаких книг не ведут. Во-вторых, шла речь о покупке у неплательщика НДС за 100 грн. Откуда возьмется 83,33, если купили у неплательщика? В-третьих, Вы не написали Ваш статус и статус поставщика. Что можно ответить на Ваш вопрос?

Спасибо огромное!!!
Простите за невнимательность....очень нужна помощь...
Я ФЛП на ОС плательщик НДС, оплатил услуги на 100грн. всего неплательщику НДС. Какие затраты имею право записать в Книгу 100 или 83,33? И где увидеть в Кодексе обоснование?
Спасибо!
Quote
bookke77
Quote
Blick
bookke77, во-первых здесь шла речь о юрлицах, а они никаких книг не ведут. Во-вторых, шла речь о покупке у неплательщика НДС за 100 грн. Откуда возьмется 83,33, если купили у неплательщика? В-третьих, Вы не написали Ваш статус и статус поставщика. Что можно ответить на Ваш вопрос?

Спасибо огромное!!!
Простите за невнимательность....очень нужна помощь...
Я ФЛП на ОС плательщик НДС, оплатил услуги на 100грн. всего неплательщику НДС. Какие затраты имею право записать в Книгу 100 или 83,33? И где увидеть в Кодексе обоснование?
Спасибо!

177.3. Для фізичної особи – підприємця, зареєстрованого як платник податку на додану вартість, не включаються до витрат і доходу суми податку на додану вартість, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт, послуг).

Вы приобрели услуг на 100 грн. без НДС, эту сумму указываете в графе "расходы"
Неплательщики НДС не выделяют/начисляют НДС в стоимости товара или услуги
Если Вы покупаете у плательщика НДС, из 100 грн НДС 16,67 Вы включаете в НК, а 83,33 идут в расходы. Если же вы покупаете у неплательщика, НК у Вас нет, поэтому вся сумма идет в расходы. Это настолько очевидно, что даже не знаю, где в кодексе есть обоснование. Попробуйте поискать там, где написано, что НДС не включается в расходы, и аргументируйте тем, что в сумме от неплательщика НДС нет в принципе.
Огромнейшее спасибо Вам за неравнодушие!!!!!!
Я также понимаю, что в сумме, потраченной на неплательщика НДС нет в принципе. А вот налогов.инспектор при проверке доначислает пдфо и есв, на суммы якобы пдв, которые нельзя было включать в расходы=записывать в Книгу. Только вот в Кодексе она обоснование пока не показала..., но утверждала, что точно сама читала.
Quote
bookke77
Огромнейшее спасибо Вам за неравнодушие!!!!!!
Я также понимаю, что в сумме, потраченной на неплательщика НДС нет в принципе. А вот налогов.инспектор при проверке доначислает пдфо и есв, на суммы якобы пдв, которые нельзя было включать в расходы=записывать в Книгу. Только вот в Кодексе она обоснование пока не показала..., но утверждала, что точно сама читала.
grinning smiley
Quote
Marina D.
Quote
bookke77
Огромнейшее спасибо Вам за неравнодушие!!!!!!
.
grinning smiley

Спасибо smiling smiley я в ожидании Акта о проверке...
То инспектору больше придраться не к чему, а оштрафовать ведь за что-то надо. Обычно грамотные инспекторы в таких случаях просто договариваются о сумме штрафа, напирая на то, что штраф должен быть, иначе замучают проверками. А у Вас видимо неграмотный инспектор, т.к. такой акт оспорить можно элементарно. Или она думает, что Вы недостаточно грамотны, или что Вы не станете возиться с оспариванием и оплатите. Как-то так.
Quote
Blick
То инспектору больше придраться не к чему, а оштрафовать ведь за что-то надо. Обычно грамотные инспекторы в таких случаях просто договариваются о сумме штрафа, напирая на то, что штраф должен быть, иначе замучают проверками. А у Вас видимо неграмотный инспектор, т.к. такой акт оспорить можно элементарно. Или она думает, что Вы недостаточно грамотны, или что Вы не станете возиться с оспариванием и оплатите. Как-то так.
Да, похоже, так оно и есть.
Blick
Re: Схема Неплатник Пдв+Платник Пдв+Покупець Платник 14 березня, 2014 13:38
Если Вы покупаете у плательщика НДС, из 100 грн НДС 16,67 Вы включаете в НК, а 83,33 идут в расходы. Если же вы покупаете у неплательщика, НК у Вас нет, поэтому вся сумма идет в расходы. Это настолько очевидно, что даже не знаю, где в кодексе есть обоснование. Попробуйте поискать там, где написано, что НДС не включается в расходы, и аргументируйте тем, что в сумме от неплательщика НДС нет в принципе.

smiling smileyискала, не нашла пока. Тем временем налоговая в Акте проверки указала п.177.3 ст. 177 НКУ и начислила доплатить НДФЛ+штраф на сумму "16,67" (сумма НДС которая была включена в валовые расходы, потраченные на неплательщика НДС).
Ищу варианты, как это опровергнуть. Буду очень благодарна за дельные мыслиsmiling smiley Спасибо.
Уряяяяяяяяяяяяяяяя знайшла де це прописано в Кодексі...

Стаття 139. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку
...
139.1.6. суми податку на прибуток, а також податків, установлених пунктом 153.3 статті 153 та статтею 160 цього Кодексу; податку на додану вартість, включеного до ціни товару (роботи, послуги), що придбаваються платником податку для виробничого або невиробничого використання, податків на доходи фізичних осіб, які відраховуються із сум виплат таких доходів згідно з розділом IV цього Кодексу.

Для платників податку, які не зареєстровані як платники податку на додану вартість, до складу витрат входять суми податків на додану вартість, сплачених у складі ціни придбання товарів, робіт, послуг, вартість яких належить до витрат такого платника податку.
...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Уряяяяяяяяяяяяяяяя знайшла де це прописано в Кодексі...

Стаття 139. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку
...
139.1.6. суми податку на прибуток, а також податків, установлених пунктом 153.3 статті 153 та статтею 160 цього Кодексу; податку на додану вартість, включеного до ціни товару (роботи, послуги), що придбаваються платником податку для виробничого або невиробничого використання, податків на доходи фізичних осіб, які відраховуються із сум виплат таких доходів згідно з розділом IV цього Кодексу.

Для платників податку, які не зареєстровані як платники податку на додану вартість, до складу витрат входять суми податків на додану вартість, сплачених у складі ціни придбання товарів, робіт, послуг, вартість яких належить до витрат такого платника податку.
...

Так, це для тих, які не зареєстровані як платники ПДВ. А я от досі шукаю для тих, які зареєстровані, як платники ПДВ і купили у неплатника ПДВ...
Точно не дочитала про не платника...
А вище в темці писали 177.3
Quote
Marina D.

177.3. Для фізичної особи – підприємця, зареєстрованого як платник податку на
додану вартість, не включаються до витрат і доходу суми податку на додану
вартість, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт, послуг).
Ключові слова: не включаються до витрат і доходу суми податку на додану
вартість, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт, послуг).

Ну як шо ви купили у неплатника податку, то там ПДВ взагалі нема,
і він відповідно до ціни не входить, але...при умові шо у ви продаєте за таку
ціну шо вона без ПДВ, буде більша ніж закупочна...
Приклад: купили за 100 грн. продаєте за 110, відповідно ціна продажу без ПДВ
буде 91,67... Значить на ваші витрати в 100 грн. доходу у вас виходить тільки
на 91,67 грн... можливо на цю різницю в 8,33 і хоче нарахувать вам ЄСВ і ПДФО...
Це буде, так званий, продаж нижче собівартості - і нажаль чи правомірно вас
штрафують чи ні не знаю... не приходилось з таким зтикатись

Стаття177 ПКУ називаєцця:
...Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою — підприємцем
від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему
оподаткування...
і там є ще і така стаття:
...177.4. До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів,
належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат
операційної діяльності згідно з розділом III цього Кодексу...

Почитайте уважненько ще той третій розділ, можливо шось ще знайдете для
підтвердження своєї правоти... ось на нього посилання...[dtkt.com.ua]
це розділ про податок на прибуток підприємств - значить він для вас теж діє...

Ось ще найшла посилання там є посилання на статті ПКУ, я думаю повинно
допомогти...
[news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Точно не дочитала про не платника...
А вище в темці писали 177.3
Quote
Marina D.

177.3. Для фізичної особи – підприємця, зареєстрованого як платник податку на
додану вартість, не включаються до витрат і доходу суми податку на додану
вартість, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт, послуг).
Ключові слова: не включаються до витрат і доходу суми податку на додану
вартість, що входять до ціни придбаних або проданих товарів (робіт, послуг).

Ну як шо ви купили у неплатника податку, то там ПДВ взагалі нема,
і він відповідно до ціни не входить, але...при умові шо у ви продаєте за таку
ціну шо вона без ПДВ, буде більша ніж закупочна...
Приклад: купили за 100 грн. продаєте за 110, відповідно ціна продажу без ПДВ
буде 91,67... Значить на ваші витрати в 100 грн. доходу у вас виходить тільки
на 91,67 грн... можливо на цю різницю в 8,33 і хоче нарахувать вам ЄСВ і ПДФО...
Це буде, так званий, продаж нижче собівартості - і нажаль чи правомірно вас
штрафують чи ні не знаю... не приходилось з таким зтикатись

Стаття177 ПКУ називаєцця:
...Стаття 177. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою — підприємцем
від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему
оподаткування...
і там є ще і така стаття:
...177.4. До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів,
належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат
операційної діяльності згідно з розділом III цього Кодексу...

Почитайте уважненько ще той третій розділ, можливо шось ще знайдете для
підтвердження своєї правоти... ось на нього посилання...[dtkt.com.ua]
це розділ про податок на прибуток підприємств - значить він для вас теж діє...

Ось ще найшла посилання там є посилання на статті ПКУ, я думаю повинно
допомогти...
[news.dtkt.ua]

Дякую за небайдужість, турботу!!!
Доплату ПДФО ось як нарахували: ПРИКЛАД
Я включила у витрати 100грн. за послуги надані неплатником ПДВ (в Договорі з ним чітко вказано, що вартість послуг без ПДВ).
Податківці вважають на підставі п.177.3 ст.177 ПКУ: що у тих 100грн. є ПДВ 16,67грн.,
що маю право на витрати лише 83,33грн.
що це занизило ПДФО на (16,67*15%)=2,5грн.
Це при умові, що податкового кредиту пдв не мала взагалі, а под.зобо"язання пдв сплачувала у повному обсязі.

Буду вичитувати Ваші посилання. ДЯКУЮ!!!



..
Други мои! Помогите разобраться.. Я ТОВ плательщик НДС, у меня товар покупает ТОВ единщик и не плательщик, что мне с того плохо?
Я НН выписываю, но она у меня с типом причины02, я ее регистрирую и.... и что? как дальше? это просто мое обязательство, а у него нет кредита и что мне от того? мне же ничего? А в ИНН покупателя я ставлю 0000.. это то что знаю я . вопрос а чего еще я не знаю? как мне должно быть от того плохо? возможно как то по особенному в каком то (каком?)отчете его отобразить? я только с плательщиками работала, а с не плательщиками впервые, че делать. прямо в замешательстве....может отказать ему? Помогите советом и знаниями,

спасибо
Quote
SovietUnion
Други мои! Помогите разобраться.. Я ТОВ плательщик НДС, у меня товар покупает ТОВ единщик и не плательщик, что мне с того плохо?
Я НН выписываю, но она у меня с типом причины02, я ее регистрирую и.... и что? как дальше? это просто мое обязательство, а у него нет кредита и что мне от того? мне же ничего? А в ИНН покупателя я ставлю 0000.. это то что знаю я . вопрос а чего еще я не знаю? как мне должно быть от того плохо? возможно как то по особенному в каком то (каком?)отчете его отобразить? я только с плательщиками работала, а с не плательщиками впервые, че делать. прямо в замешательстве....может отказать ему? Помогите советом и знаниями,

спасибо

Ничего плохого grinning smiley, спокойно работайте. Вы себе начислили обязательства и уплатили их, всё ОК.
НН с типом причины 02, регистрируете, в ИНН обычно автоматом ставиться 40000...., никаких особых отчётов не нужно, всё будет вам хорошо ))))), отказывать НИЗЯ spinning smiley sticking its tongue out

Всьо так - тільки ІПН 100000000000...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Nastya_07
Quote
SovietUnion
Други мои! Помогите разобраться.. Я ТОВ плательщик НДС, у меня товар покупает ТОВ единщик и не плательщик, что мне с того плохо?
Я НН выписываю, но она у меня с типом причины02, я ее регистрирую и.... и что? как дальше? это просто мое обязательство, а у него нет кредита и что мне от того? мне же ничего? А в ИНН покупателя я ставлю 0000.. это то что знаю я . вопрос а чего еще я не знаю? как мне должно быть от того плохо? возможно как то по особенному в каком то (каком?)отчете его отобразить? я только с плательщиками работала, а с не плательщиками впервые, че делать. прямо в замешательстве....может отказать ему? Помогите советом и знаниями,

спасибо

Ничего плохого grinning smiley, спокойно работайте. Вы себе начислили обязательства и уплатили их, всё ОК.
НН с типом причины 02, регистрируете, в ИНН обычно автоматом ставиться 40000...., никаких особых отчётов не нужно, всё будет вам хорошо ))))), отказывать НИЗЯ spinning smiley sticking its tongue out

Все так,только еще в додатке 5 Расшифровка эта сумма пойдет в строке інші
Дівчата , а якщо я зареєструвала ПН за самого себе і вказала ІПН 40000.. а не 10000... Сподіваюсь нічого страшного. В деці воноє в дод.5 в інших(((
Нажаль нінаю confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Yulka
Дівчата , а якщо я зареєструвала ПН за самого себе і вказала ІПН 40000.. а не 10000... Сподіваюсь нічого страшного. В деці воноє в дод.5 в інших(((

Так на самого себя и нужно ставить 4000.. и пойдет в інші,это ж у Вас непроизводственные
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046099999999999