Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Денний заробіток

Відправлено користувачем Julia06081977 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Денний заробіток
Підкажіть будь-ласка, При розрахунку середноденного за 2міс дні щорічної відпустки відкидаємо, а при розрахунку денного заробітку потрібно відкидати дні щорічної відпустки?
Re: Денний заробіток
Quote
Julia06081977
Підкажіть будь-ласка, При розрахунку середноденного за 2міс дні щорічної відпустки відкидаємо, а при розрахунку денного заробітку потрібно відкидати дні щорічної відпустки?

А, что Вы хотите рассчитывать, для чего " денний заробіток " ?
Для відряджень


Re: Денний заробіток
Quote
Julia06081977
Для відряджень

[buhgalter911.com]
Re: Денний заробіток
Quote
Julia06081977
Для відряджень

Викидаєте відпускні і суми і дні, а от індексацію не викидаєте, ну звісно, якщо вона була.
З 12.09 по 30.09 відрядження.
Середньоденна за два попередні місяці вийшла 356,41. Денна (оклад 7000+індексація 840,93)/21 = 373,38.
Відповідно денна більша, тому при розрахунку з/плати за вересень враховуємо її.
Вийшла з/плата за вересень 7840,93 грн. Але якщо прорахувати з/плату виходячі з середньоденної за два попередні місяці, то вийшло б більше : 2666,67 ( з/плата по окладу) + 840,93 (індексація) + 4633,33 (13 днів відрядження по середньоденній) = 8140,93. Можливо я не вірно рахую денну з/плату? Можливо індексацію при розрахунку денної не потрібно включати, адже саме через неї такий результат? Підкажіть будь-ласка.
Re: Денний заробіток
суммы рассчитанные по средней за дни командировки не индексируются

[uteka.ua]
Quote
alisona
суммы рассчитанные по средней за дни командировки не индексируются

[uteka.ua]

Так я их не индексировала. Если бы я рассчитывала зарплату исходя из среднедневной за 2а предыдущих месяца, то индексировала бы только часть зарплаты 2666,67 - за отработанные 8 дней помимо командировки. В моем варианте просто сумма индексации будет одинаковой - 840,93 ( как на 7000 грн, так и на 2666,67). Вот и получается каламбур, что вроде как дневная больше, а в целом при использовании дневной работник суммарно получит меньше, чем если бы использовали среднедневную за 2а месяца(
Quote
aleeeenka

суммы рассчитанные по средней за дни командировки не индексируются

[uteka.ua]

Так я их не индексировала. Если бы я рассчитывала зарплату исходя из среднедневной за 2а предыдущих месяца, то индексировала бы только часть зарплаты 2666,67 - за отработанные 8 дней помимо командировки. В моем варианте просто сумма индексации будет одинаковой - 840,93 ( как на 7000 грн, так и на 2666,67). Вот и получается каламбур, что вроде как дневная больше, а в целом при использовании дневной работник суммарно получит меньше, чем если бы использовали среднедневную за 2а месяца(

Или , если правильно поняла, в случае использования среднедневной, я должна буду индексацию насчитать пропорционально отработанному времени. Т.е если за весь месяц было 840,93, то за 8 отработанных дней помимо командировки будет только 320,35=840,93/21*8.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999