Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи дійсно можна реєструвати РК з декільками кодами причин?

Відправлено користувачем elenka ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора! Читаю,що можна реєструвати РК одночасно з декількома кодами причин.
У мене була виписана пн на аванс і 8 позицій. Але покупець взяв 6 позицій. від двох відмовився,а інших шість взяв по тій же ціні,але більше. Хочу зробити один рк-ті позиції,що відмовились з кодом 103(одним рядком).А ті,що взяли у більшій кількості-з 102,(відповідно рядок-,рядок+).Але сумніваюсь,чи так правильно?
Можно регистрировать РК с разными кодами


Накскільки я знаю і пробував різними кодами реєструвати то все було відхилено ДПС!!! Потрібно робити РК окремі на 103 та окремо на 102. Так як робиш в один то в квитанціях відхилення так і пише - різні причини коригування!!
То раньше так было, а теперь придумали группы корректировки, в одной группе должна быть одна причина, в разных группах могут быть разные.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026700000000002