Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП працює найманим у себе ж. Пенсія ФОП

Відправлено користувачем OKOK14 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, колеги допоможіть порадою:
ФОП хоче сам до себе оформитися найманим, щоб були відрахування до пенсійного фонду, бо він не платить ЄСВ за себе так як є інвалідом, чи можливо це? Наскільки я знаю, то неможливо, (але не пам'ятаю, де про це можна почитати і щоб ФОПу показати)
Також цікавить як нараховується пенсія ФОПу на 3 групі? яка сума вважається зарплатою? сума в декларації з ЄП? (навряд чи таке можливо) (страховий стаж в нього є, бо був одночасно і ФОП і найманим на юрособі)
Також цікаво, якщо був найманим на юрособі то платвся ЄСВ 8,41% а не 22% чи це вплине на розмір пенсії.
Моя думка:
1. не може сам себе взяти на роботу.
2. якщо звільниться з юрособи і залишиться ФОП на 3 групі, то треба платити добровільні внески за себе, але в якому розмірі? мінімальний розмір? чи більший щоб була пенсія більша? (не можу зрозуміти з цією добровільною системою, чи вона накопичувальна?)
Я вже відповіла вам в іншому розділі



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025399999999998