Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

С Нового года нельзя принимать на работу без уведомления налоговой

Відправлено користувачем Котег :-) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 18    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718Наступна
чекаємо, поки настроять.
Тому прошу тут відписатися, якщо хтось нарешті відправить.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ужас....Скоро і термін подання закінчиться.....як узнати коли готові будуть.Може письмовий варіант приймуть,вручну.


Дякую) Попробую і я здати на папері,якщо до завтра не буде працювати у них програма.Надіюсь приймуть. Думала,що то я щось не так відправляла,але бачу,що та проблема поширена...
Колега була тільки що в податковій, сказали, що з 1 серпня будуть електронку приймать.
То таке, за що купила, за те й продаю smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Колега була тільки що в податковій, сказали, що з 1 серпня будуть електронку приймать.
То таке, за що купила, за те й продаю smiling smiley
я читала такую же инфу на форуме разработчка АЗ+

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А як і коли повідомляти про початок роботи директора, коли реєструється нове підприємство???
Quote
ksikosha
А як і коли повідомляти про початок роботи директора, коли реєструється нове підприємство???
так само

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А там некому подавать до. Формально это правило выполнить невозможно
Так і я про те ж. Тільки подали доки реєстратору. Ще не отримано виписки, ще юрист займається організаційними питаннями. Але є протокол від певної дати про обрання директора. А коли робиться наказ про початок виконання обов'язків діра??? Бо юрист робить свої справи, а потім показують доки бухгалтеру. Як ви вважаєте, що треба робити з тим повідомленням???
Quote
Котег :-)
А там некому подавать до. Формально это правило выполнить невозможно
ну что значит "до". Это та же дата, с которой он начал работать.
Понес повидомлэння в податкову, и пошел на свое рабочее место, начал работать. smiling smiley
Подавали уже два раза на директоров smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Доповідаю як здавала. Підприємство зареєстровано 30.07.15. Понесла повідомлення 30.07.15. Намагалися прийняти, але інформація про підприємство ще не внесена до бази, (сказали що буде внесена можливо в п'ятницю або в понеділок). Посилали мене хто куди хотів. Тільки одна якась тітонька сказала, що треба написати лист-прохання про прийняття цього повідомлення, і здати через канцелярію. Написала лист, і здала через канцелярію. Собі копію з їхнім штампіком залишила.
Сегодня отправила сотрудницу с этим повидомленням на бумаге. Только что звонит - не приняли - для подачи требуют доверенность. Я в шоке. Давно ничего не сдавали на бумаге, раньше курьеры или любой из сотрудников сдавал любой отчет.
Как эти все покращення досталиsad smiley
Хорошо хоть приняли сотрудницу завтрашним днем - как чувствовала.
У нас тоже требовали доверенность.Посмотрели на доверенность и вернули нам.
Сегодня отправила по электронке, жду квитанцию. Кто то сдавал по электронке?
Еще никому по электронке сдать не удалось, не принимают. Возможно Вы будете первой, когда-то ведь должны они начать принимать.
Звонила в налоговую, принимают только на бумаге.
Сдала на бумаге в окошко где принимают отчеты. На 1 чел. хотели флешку. Письмо и доверенность не нужны (Днепровский р-н г.Киев).
Quote
svite
Сдала на бумаге в окошко где принимают отчеты. На 1 чел. хотели флешку. Письмо и доверенность не нужны (Днепровский р-н г.Киев).
Мдааа...хто як хоче так і приймає це повідомлення. Я коли сдавала, то як і завжди требували довіреність якщо несе не гол.бух., або не дир. І ще й запитала від скількох людей треба вже на флешці, то сказали від 5.
Quote
Льоля
А я вчера сдала в Арт-звите. Уже принимают.
smileys with beer
Скажите пожалуйста а программе opz есть бланк Повідомлення ? Если кто пользуется подскажите в каком разделе искать .

Принимают ли уже по єлектронке?
Quote
lm2010
Скажите пожалуйста а программе opz есть бланк Повідомлення ? Если кто пользуется подскажите в каком разделе искать .

Принимают ли уже по єлектронке?

Первый вопрос снимаю , нашла в opz бланк.
Остается второй вопрос по электронке уже принимают (интересует СОНАТА) или ножками ?
Таке питання. Працівник на стажуванні від центру зайнятості. Податки платить центр зайнятості. Подавати повдомлення чи ні?
Можливо підкажете в який відділ в податковій звертатись з приводу повідомлень.
Чи потрібно подавати це повідомлення в податкову якщо ми хочемо нашого працівника перевести ще на одну посаду. Внутрішнє суміщення посад.?! Вроді й це повідомлення про прийняття на роботу, а так як це суміщення, то не знаю як і бути, в податковій розводять руками..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 18    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051200000000001