Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зареєстровану ПН отримувач відхилив приймати , що робити?

Відправлено користувачем KSV***** 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
А шо відкоригувати неправильну ПН не маю права чи шо?!?!?!
Я не дату коригую, а неправильну податкову... drinking smiley
Зробила РК на неправильну ПН з мінусом - виписала нову ПН з
вірними даними - тай по всьому... хай мені скажуть шо я роблю
не так...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
можно откорректировать неправильную НН smiling smiley если не меняется номенклатура и цена, то мы указываем только правильные (исправленные) реквизиты в шапке. в нашем случае будет исправлена дата. а дату через РК нельзя исправлять.
либо минусовать ту НН. причина корректировки? ошибка чего?
Номер и дату нельзя исправлять нулевым РК, которым исправляется наименование или адрес, например. А РК на минус даже нужно, и новую НН.


у меня было дублирование нн.. РК с формулировкой "помилково видана та зареэстр" с минусом покупатель благополучно зарегил и из ЕРНН сумма НО по одной НН минусовалась.. Проверила вытягом.
девочки, я тоже умом понимаю, что неправильную НН с датой надо отминусовать РК. но фискальную позицию мы знаем. как оно будет потом, с такими РК по снятию из-за неправильной даты - я не знаю и не рекомендую делать. снять то можно, а что потом?
Мне тоже кажется, что нужно РК снимать НН с неправильной датой. Не может быть такого, чтобы в СЭА болтались лишние НН. Тем более когда будет использоваться формула и они могут повлиять на расчет.
Ну так вы предлагаете дважды заплатиьь налог изза ошибки в дате?
механизму нету. поэтому делаем РК на свой страх и риск (для поставщика)
Обычным РК. Они сами не знают, что пишут в своих письмах
Quote
RAT
механизму нету. поэтому делаем РК на свой страх и риск (для поставщика)

Ну и какой здесь страх и риск ? Мы не меняем дату НН, а просто ее убираем НН и делаем новую НН, ну нет другого пути на сегодняшний день, поэтому только так можно избежать уплаты двойных НО. В данной операции меняется не только дата, но и номер, по сути это уже новая НН, а не исправленная.
Не правильна дата в ПН та ПН без вказаного договору - не коригується розрахунком коригування. В даному випадку вже нічого не зробиш, так і буде. Якщо покупець відмовляється приймати податкову накладну - то хай не приймає.
Quote
Olesya24
Не правильна дата в ПН та ПН без вказаного договору - не коригується розрахунком коригування. В даному випадку вже нічого не зробиш, так і буде. Якщо покупець відмовляється приймати податкову накладну - то хай не приймає.

откуда это ???
Лист ДФС України від 17.02.2015 № 5292/7/99-99-19-03-02-17

Фахівці ДФС надали роз’яснення щодо формування податкового кредиту на підставі податкових накладних, складених як до 01.01.2015, так і після цієї дати, а також щодо виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної.
Зокрема, податкові накладні, складені до 01.01.2015 та не включені до складу податкового кредиту відповідних періодів, можна включити до податкового кредиту шляхом подання уточнюючих розрахунків за відповідні звітні періоди.
Дозволено не складати податкові накладні за операціями з постачання товарів/послуг, що не є об’єктом оподаткування, або місце постачання яких визначено за межами митної території України.
У випадку допущення помилки в реквізитах податкової накладної, складеної як до 01.01.2015, так і після зазначеної дати, платник ПДВ має право скласти розрахунок коригування. У такому розрахунку коригування всі правильно заповнені реквізити податкової накладної повторюються, а реквізит, у якому допущено помилку, заповнюється без помилок. Графи з 1 по 13 розрахунку коригування у цьому випадку не заповнюються.
Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента, виправляється шляхом складання двох розрахунків коригування у такому порядку:
в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком «–»;
у другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком «+».
Не може бути виправлена помилка, допущена в номері чи даті податкової накладної.
ну и что ?
где написано, что нельзя удалить неправильно составленную НН, путем составления РК, с тем чтобы сделать новую ?
это касается только исправления ошибок, способом, описанным в письме - У випадку допущення помилки в реквізитах податкової накладної, складеної як до 01.01.2015, так і після зазначеної дати, платник ПДВ має право скласти розрахунок коригування. У такому розрахунку коригування всі правильно заповнені реквізити податкової накладної повторюються, а реквізит, у якому допущено помилку, заповнюється без помилок. Графи з 1 по 13 розрахунку коригування у цьому випадку не заповнюються.
Так нельзя исправлять ошибочную дату и номер. Но нигде не написано, что нельзя составлять полную РК, чтобы исправить ошибку.
так нигде кстати и не разъяснено, если вообще ошибочная НН, то как убрать?
механизма изъятия из ЕРНН также нет и тд
только с минусом на объем я так понимаю
ага, я тоже именно так и понимаю, что делается полноценная корректировка.
ну повернення товару наверное, если объем минусуем
я не знаю, каким образом еще это исправить
А якщо повернення товару, то покупець має той розрахунок зареєструвати. Є такі, що не хочуть реєструвати.
Я би ПН з невірн. датою, номером або без договору взагалі б не коригувала.
не думаю, что Ваш покупатель будет доволен, это же его НК под угрозой, а не Ваш....
«Розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг»;

Причина корректировки - ошибка даты выписки НН. В НКУ не сказано, что дату НН нельзя корректировать. Оставлять 2 одинаковые НН, чтобы у поставщика задвоилось обязательство, или у покупателя сняли НК из-за неправильной даты? Это бред )
А одну меня смущает, что они предлагают исправлять ИНН покупателя двумя корректировками с - и +? Вот как-то сложно мне представить, что можно сделать РК к НН на другого покупателя...
Quote
Blick
А одну меня смущает, что они предлагают исправлять ИНН покупателя двумя корректировками с - и +? Вот как-то сложно мне представить, что можно сделать РК к НН на другого покупателя...

Очень даже смущает и то, что у "правильного" покупателя будет только РК без НН. Намудрили они с этими корректировками. Жесть.
Законом № 71 внесено зміни до пункту 192.1 статті 192 Кодексу, відповідно до яких розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов'язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.

Отже, починаючи з 1 січня 2015 року у випадку допущення помилки в реквізитах податкової накладної, складеної як до 1 січня 2015 року так і після зазначеної дати, платник податків на дату виявлення зазначеної помилки має право скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної, в якому всі правильно заповнені реквізити податкової накладної повторюються, а реквізит, в якому допущено помилку, заповнюється без помилок. У цьому випадку графи з 1 по 13 уточнюючого розрахунку не заповнюються (залишаються пустими).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038899999999997