Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податок на нерухомість....

Відправлено користувачем Sp-pr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Землю орендуємо у міськради. Нерухомість у нашій власності. Осн. вид діяльності здавання в оренду власного нерухомого майна. Не можу зрозуміти чи платити податок на нерухомість, чи здавати той звіт.... допоможіть, хто в темі....
У тім-то й річ, що звіт на 2015 треба подати вже до 20 лютого, а існуюча форма стосується лише житлової нерухомості. І всі спокійнісінько сидять, наче ніхто не має офісу. Сам хотів би знати, що далі?

.............................................................................................................................................................
Проявить мудрость в чужих делах куда легче, нежели в своих собственных.
Ф. Ларошфуко
Питала в податковій, вони кажуть, що їм прийшло розяснення зверху, що декларацію по нежитловій нерухомості юридичні особи можуть подати за старою формою ( я так зрозуміла, що це форма декларації по житловій нерухомості), і тип обєкта поставити "інше".


Я, наприклад, теж не поспішаю подавати, все це так сумнівно... Мене ще цікавить питання, чи потрібно подавати цю деларацію, якщо нежитлова нерухомість виробнича?
Quote

З метою забезпечення виконання Закону N 71 до затвердження форми податкової звітності платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - юридичним особам пропонується до 20 лютого 2015 року задекларувати об’єкти оподаткування використовуючи форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 01.07.2014 р. N 735.

[www.profiwins.com.ua]
ясно... что все темно...
а квадратуру брать из плана БТИ или свидетельства на право собственности?
Кто уже сдавал Деку по недвижимости, подскажите в декларации Ставку податку указывать в % ( например 1%) или уже посчитанным числом (1218*1%=12,18 грн )
????
Думаю, уже посчитанным числом, так как в декларации не предусмотрено поле со значением мин. з/п.
Спасибо, так в пятницу и отправила Деку. Приняли.
Единственное, что еще волнует - надо ли подавать Додаток. В нем указывается информация по жилой недвижимости , а у меня не жилая. Решила не сдавать. Хотя многие, говорят мол сдается пачкой и надо подавать.
Додаток моя налоговая просит подавать...
Я тоже подала с додатком.В самом же отчете тоже указано,что жилая недвижимость,почему смущает,что в додатке она указана?Если подаем отчет по форме жилой недвижимости ,то и додаток должен соответствовать,к тому же там расшифровываются необходимые для расчета и информации данные.
Еще б сказали как заполнять это додаток...
Доброго дня.

А якщо придбано юридичною особою нежитлові підвальні приміщення гуртожитку декларація подається?????

Дякую!
Доброго дня.
Якщо у юрособи на приміщення нема документу на право власності (але це приміщення є в техпаспорті БТІ), чи платити податок? Якщо платити, то який документ вказувати в додатку до декларації. Може в кого була така ситуація. Дякую.
Скорее всего у юр.особы есть договор покупки, раз есть техпаспорт БТИ. Так этот договор и есть правом собственности smiling smiley Сейчас указывайте в додатку договор покупки и параллельно обратитесь к гос.регистратору за оформлением "Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно..."

Доброе утро, подскажите на титульном листе декларации в поле "местонахождение плательщика" ставим юридический адрес или адрес объекта?
Подали заяву на витяг - обіцяли після обіду буде готовий. Чекаємо.
Quote
akvin1231
Доброе утро, подскажите на титульном листе декларации в поле "местонахождение плательщика" ставим юридический адрес или адрес объекта?

юридический адрес

А новый бланк уже как будто есть!!!
Вчера сдала по старому,тот который от 07.2014-принято.По поводу заполнения бланка (площадь брала в свидетельстве на право собственности)
magda_a спасибо вам за ответ. Так и написала, уже пришли квитанции
А как вы подавали заяву на витяг и где?
к реестратору. она нам дала форму заполнить, копии документов, регистрац. - и оппа!
есть такой классный сайт ,где регистрируешься и можно получить в электронном виде,за 17 грн + комиссия-лично получила

[kap.minjust.gov.ua]

регистрируешься /получить довідку
а юридичну силу такий електронний витяг має?
Quote
natalka_l
Quote

З метою забезпечення виконання Закону N 71 до затвердження форми податкової звітності платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - юридичним особам пропонується до 20 лютого 2015 року задекларувати об’єкти оподаткування використовуючи форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 01.07.2014 р. N 735.

[www.profiwins.com.ua]
Коллеги, я правильно поняла ( начиталась письмо ДФС по ссылочке! ), что ставку для 2015 года берем 1% ?
Или туплю....confused smiley
Quote
nikon
Коллеги, я правильно поняла ( начиталась письмо ДФС по ссылочке! ), что ставку для 2015 года берем 1% ?
Или туплю....confused smiley
не більше 1%
Ставку городской совет устанавливает, так что в разных городах может быть разная, но в 2015 году не больше 1%.
Спасибо !
Так я...это.....все равно не понимаю...
Со ставками на следующий год понятно.
А вот с этими ставками, что действительны для рассчета на 2015 год - не понимаю, переколупала интернет, и выяснилось, что ставок для комерційної нерухомості не было....т.к. не было налога на эту самую комерційну нерухомість....На жилую нерухомість нашла, а на комерційну - нет...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00074299999999994