Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не получается отправить баланс в налоговую через Медок(

Відправлено користувачем Wika82 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Quote
Oxi
Quote
Гость
а мне из статистики так и не пришла квитанция, святошинский район, я сначала отправила баланс а потом админстрування подписей на эти подписе все пришло на балан нет
когда отправляли?
23.02.2015
трошки не по темі, але якщо здала баланс через єдине вікно, прийшла квитанція з статистики, як подати баланс в реєстраційну палату. Вони ж хочуть відбиток печатки статистики про прийняття. Замість неї роздрукувати квитанцію 2 про прийняття? чи йти в статистику щоб поставили штамп?


Починаючи з 01 січня 2015 року приймання фінансової звітності Державною службою статистики України та Державною фіскальною службою України здійснюється за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».
Вирішила перевірити чи бачить податкова мої баланси, відправлені ще в січні (є кв.№1 від податкової, кв.№2 із статистики).
Не бачить!
Дівчина у вікні спокійно перенесла всі дані з паперового екземпляру. Навіть флешку не попросила (Шевченківський р-н).
Поїду перевіряти всі райони, бо додзвонитись просто нереально.
если есть квитанции 1 и 2 . какие флешки и бумаги?- хай сами разгрибают
Quote
Гость
Quote
Oxi
Quote
Гость
а мне из статистики так и не пришла квитанция, святошинский район, я сначала отправила баланс а потом админстрування подписей на эти подписе все пришло на балан нет
когда отправляли?
23.02.2015
и мне не пришла статистика
отправляла 23.02, 24.02 пришла квитанция 2 из налоговой, и фсе...
Quote
Svetulya
если есть квитанции 1 и 2 . какие флешки и бумаги?- хай сами разгрибают
согласна
Є можливість здати в паперовому вигляді - здаю.
Зважаючи на останні нововедення, не здивуюсь якщо декларацію про прибуток визнають недійсною за відсутності балансу.
В мене ж не було кв.№2 від податкової. В базі мого балансу не було, сказали потрібно подати.
Думаю краще подати зараз, ніж потім розгрібати і доводити свою правоту.
А с кем в налоговой общаться насчет баланса?
Мене направили у вікно здачі звітності.
У них загальна база, по якій можуть подивитись стан всіх видів звітності.
пойду сдавать в бумажном виде по тем фирмам где демо-версия Медка. А вот в какой программе сделать хml или им бумажного варианта достаточно?
Quote
Lira
пойду сдавать в бумажном виде по тем фирмам где демо-версия Медка. А вот в какой программе сделать хml или им бумажного варианта достаточно?
в ОПЗ
так в ОПЗ формирует только J0901106. Этот им нужен?
спасибо. Девочки, а если есть лицензия Медка, то можно в нем сформировать и отправить верно?
Quote
Lira
спасибо. Девочки, а если есть лицензия Медка, то можно в нем сформировать и отправить верно?

эта "зараза" J0901106 по электронке не принимается (сегодня опять проверила с лицензии), эту хотят на флешке лично
Заплатил за программу, купил ключи и иди ножками в налоговую отчет сдавать. Ну сколько же можно над бухгалтерами издеваться!!
По идее налоговики должны видеть баланс S..... , ведь не зря первая квитанция от них приходит. А его из лицензии отправить можно. Вот только почему-то они его не видят, кто-то что-то перемудрил.
В какой программе можно создать бланк баланса S если есть бесплатные ключи и нет лиценз МЕДка?
Починаючи з 01.01.2015 року приймання та обробка фінансової звітності буде здійснюватися за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» за новою адресою: zvit@sta.gov.ua. При формуванні звітності, яка подається до Державної фіскальної служби України і Державної служби статистики України слід використовувати формати на літеру «S». Квитанція № 2 респондентам буде надходити після перевірки арифметичних і логічних контролів такої звітності в органах Державної служби статистики України
Баланс складаємо як і раніше в тис. грн з одним знаком після коми?
Quote
dimkr
Починаючи з 01.01.2015 року приймання та обробка фінансової звітності буде здійснюватися за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» за новою адресою: zvit@sta.gov.ua. При формуванні звітності, яка подається до Державної фіскальної служби України і Державної служби статистики України слід використовувати формати на літеру «S». Квитанція № 2 респондентам буде надходити після перевірки арифметичних і логічних контролів такої звітності в органах Державної служби статистики України

а де це ви взяли?
Это на сайтах налоговых выложено [sfs.gov.ua]
Как я понимаю, у отчетов в единое окно не предусмотрена отдельная квитанция от налоговой.
тогда не пойму логики беганья с флешкой в окошки тех, кто сдал через единое окно
Тем кто сдал бежать не нужно. Но для сдачи нужны бесплатные ключи, у кого нету тот и бежит.
Quote
Lira
Тем кто сдал бежать не нужно. Но для сдачи нужны бесплатные ключи, у кого нету тот и бежит.
в том-то и дело, что бегут те, кто сдал в единое окно, но гни вроде как не видит в базе...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Квитанція 2 про прийняття має ж прийти тільки від фіскальної служби?
Я вот тоже начала за этот баланс переживать... вроде сдала с Sв единое окно... а осадок остался
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000448