Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новые реквизиты уплаты налогов

Відправлено користувачем irina1111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
Yulka
Щиро дякую Вам!!! Просто закачувала рахунки ще у лютому і тоді ще був такий код.
smiling smiley Та нема за що...
Від тих невгамовних змін і покращень я і своїм очам уже не вірю : думаю, раптом , щось провтикала...smiling smiley
А мы в Запорожье платим на код 18050401. В феврале в счетах было оба кода, заплатила на 18050400 - платеж вернулся, оказалось что надо на 18050401.
Вітання всім колегам!
Чи може хтось мені прояснити - є нові реквізити, зокрема для сплати ЄП ( на даний час цікавить ФОП 3 група 5%) , два коди бюджетної класифікації:
18050401 та 18050400
Реквізити для сплати ( р/р, ЄДРПОУ) -однакові. Я раніше ніколи не вказувала цих кодів, і гроші без проблем зараховувались на картку ФОПа. А як тепер? Який код вказувати? І як буди з юридичною особою?


да никто их не указывал, этот код должен быть в названии получателя, типа УДКСУ в р-не/18050400, зачисляют и без. Для самоуспокоения смотрите в кабинете после оплаты.
Quote
Альонка
да никто их не указывал, этот код должен быть в названии получателя, типа УДКСУ в р-не/18050400, зачисляют и без. Для самоуспокоения смотрите в кабинете после оплаты.
В кабінеті реквізити ще не змінились, я так розумію це поступовий процес.
Quote
Moraine
Вітання всім колегам!
Чи може хтось мені прояснити - є нові реквізити, зокрема для сплати ЄП ( на даний час цікавить ФОП 3 група 5%) , два коди бюджетної класифікації:
18050401 та 18050400
Реквізити для сплати ( р/р, ЄДРПОУ) -однакові. Я раніше ніколи не вказувала цих кодів, і гроші без проблем зараховувались на картку ФОПа. А як тепер? Який код вказувати? І як буди з юридичною особою?
Хм......
А я в нових реквізитах бачу тільки 18050400....Львів, Галицький р-н.....
Quote
nikon

Вітання всім колегам!
Чи може хтось мені прояснити - є нові реквізити, зокрема для сплати ЄП ( на даний час цікавить ФОП 3 група 5%) , два коди бюджетної класифікації:
18050401 та 18050400
Реквізити для сплати ( р/р, ЄДРПОУ) -однакові. Я раніше ніколи не вказувала цих кодів, і гроші без проблем зараховувались на картку ФОПа. А як тепер? Який код вказувати? І як буди з юридичною особою?
Хм......
А я в нових реквізитах бачу тільки 18050400....Львів, Галицький р-н.....
Ви дивитесь у електронному кабінеті? Я у Таксері - так там один район - двічі з цими різними кодами бюджетної класифікації
Quote
Moraine


Вітання всім колегам!
Чи може хтось мені прояснити - є нові реквізити, зокрема для сплати ЄП ( на даний час цікавить ФОП 3 група 5%) , два коди бюджетної класифікації:
18050401 та 18050400
Реквізити для сплати ( р/р, ЄДРПОУ) -однакові. Я раніше ніколи не вказувала цих кодів, і гроші без проблем зараховувались на картку ФОПа. А як тепер? Який код вказувати? І як буди з юридичною особою?
Хм......
А я в нових реквізитах бачу тільки 18050400....Львів, Галицький р-н.....
Ви дивитесь у електронному кабінеті? Я у Таксері - так там один район - двічі з цими різними кодами бюджетної класифікації
Ні, не в кабінеті !
На сайті рідної податкової - Бюджетні рахунки (синя іконка з копійочками). Там все гарно по районам - і звідти скачала...eye rolling smiley
Quote
nikon



Вітання всім колегам!
Чи може хтось мені прояснити - є нові реквізити, зокрема для сплати ЄП ( на даний час цікавить ФОП 3 група 5%) , два коди бюджетної класифікації:
18050401 та 18050400
Реквізити для сплати ( р/р, ЄДРПОУ) -однакові. Я раніше ніколи не вказувала цих кодів, і гроші без проблем зараховувались на картку ФОПа. А як тепер? Який код вказувати? І як буди з юридичною особою?
Хм......
А я в нових реквізитах бачу тільки 18050400....Львів, Галицький р-н.....
Ви дивитесь у електронному кабінеті? Я у Таксері - так там один район - двічі з цими різними кодами бюджетної класифікації
Ні, не в кабінеті !
На сайті рідної податкової - Бюджетні рахунки (синя іконка з копійочками). Там все гарно по районам - і звідти скачала...eye rolling smiley
Дякую, тепер теж бачу, дякую - 18050400 тільки є, Шевченківський р-н. Хоча як тільки інформація про зміну рахунків з'явилась - було на якомусь з ресурсів посилання на такі ж екселівські таблички - і там теж були реквізити двічі - з цими різними кодами.
Подскажите, пожалуйста, поменялись ли реквизиты для уплаты НДС?
Quote
uuuuuu
Подскажите, пожалуйста, поменялись ли реквизиты для уплаты НДС?
что вы имеете в виду? СЭА - нет, казначейский счет - да
для ФОПА -поменялись счета по ЕСВ за себя и по единому налогу? не пойму- вроде тоже самое.?
Счета по ЕСВ не менялись, по ЕН должны поменяться, еще не проверяла.
В кабинете есть новые счета и по ЕН, и по земле, и ВЗ, и ПДФО...
кто платил по новым реквизитам налоги - они отобразились в электронном кабинете? у меня уплаченные 6-го числа в кабинете "стан розрахунків з бюджетом" зачислений нет!
02 июля по новым оплачивала ВЗ и ПДФО. В кабинете разнесено.
05 оплачивала единый - тоже есть
На время переходного периода - до 11 сентября 2018 года, выполнение операций как по старым, так и по новым счетам осуществляются в штатном режиме.

Фискальные органы добавляют, что к 10 сентября 2018 года остаются активными для зачисления налогов, сборов, платежей два комплекта счетов, то есть как старые, которые действовали до 02.07.2018, так и новые, действующие с 02.07.2018.

Указанная модель позволит сохранить персонифицированные данные об уплате налогов, сборов, платежей в разрезе плательщиков как на счета, которые действовали до 02.07.2018, так и на счета, которые действуют с 02.07.2018.

При этом счета для уплаты ЕСВ с 02.07.18 не изменились.spinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359